AK Parti'li Turan: Muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor

ÇANAKKALE'nin Biga ilçesinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor" dedi.

26.07.2019 15:46AK Parti'li Turan: Muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor
ÇANAKKALE'nin Biga ilçesinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor" dedi.
Biga'da bir düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti'li belediye başkanları, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ile MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, daire amirleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı.
Toplantıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla sohbet eden AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor. Muhtarların derdi, bizim derdimizdir. Eski muhtarlar bilir, bu toplantılarda çıkan talepleri Ankara'ya kadar götürdük. Maaşları, sigortaları, size ait taleplerin hepsini yoluna koyduk. En son İçişleri Bakanlığı'nda Muhtarlar Genel Müdürlüğü olmak üzere birimler kurduk. Hamd olsun çok büyük mesafe aldık. Muhtarların imkanları çok daha kıymetli hale geldi" dedi.Sivil Toplum Kuruluşu, Bülent Turan, AK Parti, Güncel

Kaynak: DHA

21.10.2019 18:07:12