AK Parti Teşkilatından Öğrencilere Kitap Yardımı

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Yönetimi Tarafından Birinci Sınıf Öğrencilerine Kitap Seti Dağıtıldı

12.01.2011 14:32AK Parti Teşkilatından Öğrencilere Kitap Yardımı
AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe yönetimi tarafından birinci sınıf öğrencilerine kitap seti dağıtıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, 24 Kasım Öğretmenler Gününde yapılan ziyaretler çerçevesinde merkeze bağlı Kızlar Köyü İlköğretim Okulunu da ziyaret eden merkez ilçe yönetimi, birinci sınıf öğrencilerinin kırtasiye ihtiyacının olduğunu tespit etti.

Merkez ilçe yönetimi bu çerçevede sipariş ettiği kitap setlerinin gelmesi üzerine, Kızlar köyüne giderek birinci sınıf öğrencilerine düzenlenen törenle 'Kitap seti' hediye etti.

Kitap dağıtımına, Merkez İlçe yönetiminden Hüseyin Polat, Mehmet Emin Uysal, Faruk Bayuk ve Suat Simsaroğlu ile Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye meclis üyesi Hasan Erik ve AK Parti Karaköprü Belde Başkanı Hasan Yeşil katıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, okumanın önemine değinerek, eğitimin toplumların gelişmesinde en önemli dayanak olduğunu, bunun bir gereği olarak da kendilerinin öğrencilere kitap seti verdiklerini kaydetti.

Kızlar İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Ekrem Şeker ise eğitime verdikleri destekten dolayı AK Parti heyetine teşekkür etti.

(MÜS-İSM-YLZ) - ŞANLIURFA

Yerel

Kaynak: AA

22.10.2019 17:06:19