Kaldırımda yürüyen kadınların üzerine ağaç devrildi! Akılalmaz olay kamerada!

İstanbul Bahçelievler'de kaldırımda yürüyen kadınların üzerine ağaç devrildi. Akılalmaz olayda 1 kişi yaralandı, 2 kişi ise ağacın altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anlar kameraya yansıdı.

14.08.2019 09:35
Kaldırımda yürüyen kadınların üzerine ağaç devrildi! Akılalmaz olay kamerada!

İstanbul Bahçelievler'de kaldırımda yürüyen vatandaşların üzerine ağaç devrilmesi sonucu 1 kişi yaralanırken, 2 kişi ise son anda ağacın altında kalmaktan kurtuldu. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Bahçelievler'de dün etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle yolda bulunan bir ağaç büyük bir gürültüyle yoldan geçmekte olan insanların üzerine devrildi. Devrilen ağacın altında bir kadın kalırken yanında bulunan arkadaşının üzerinde ağacın dalları düştü.

AĞACIN ALTINDA KALANLARIN ARKASINDAKİ İKİ KİŞİ SON ANDA KURTULDU

Rüzgar nedeniyle devrilen ağacın altında kalan kadınların arkasındaki iki kişi durumu fark ederek son anda kurtuldu. Kadının yardımına arkadaşı ve çevrede bulunan esnaf ve vatandaşlar yetişti. Olayı gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise yaralı kadına müdahalede bulundu. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından yaralı kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

"BUGÜN TATİL OLMASAYDI, BU OLAY KESİNLİKLE FACİAYLA SON BULURDU"

Kadının yardımına koşarak ilk yardım eden Hüseyin Doğan, tatil olması nedeniyle bir facianın yaşanmadığını belirterek, "Ben burada esnafım burası insanların geçtiği yer. Bir anda bir ses duydum orada bulunan kadının üzerine düştü ağaç. Hemen koştuk yardıma. Bu ağaç dışarıdan ne kadar sağlam görünse de çürümüş durumda bunun kontrol edilmesi lazım ancak Belediye ekipleri bunları hiç kontrol etmedi. Bugün tatil olmasaydı kesinlikle bir faciayla son bulurdu bu olay" diye konuştu. Olay sırasında bir iş yerinde bulunan Nermin Mert ise çığlık sesiyle dışarıya çıktığını belirterek "Ben birden çığlık sesi duydum. Bir baktım ağaç kızın üzerine düştü. Kafasından yaralanmıştı yarası büyüktü" dedi.

AĞACIN KADINLARIN ÜZERİNE DEVRİLMESİ KAMERADA

Yaşanan bu dehşet dolu anlar ise çevrede bulunan bir güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye kaydedildi. Görüntüler de iki kadın yolda yürürken bir anda ağaç üzerlerine devriliyor. Ağacın devrilmesiyle kadınlardan bir tanesi ağacın altında kalırken diğer kadının üzerine ise ağacın dalları düşüyor. Hemen dalların arasından çıkan kadın ağaç altında bulunan yakının yardımına koşuyor. Bu sırada devrilen ağacın altında kalmaktan son saniyede kurtulan iki kadın ise büyük panik yaşıyor.

Kaldırımda yürüyen kadınların üzerine ağaç devrildi! Akılalmaz olay kamerada!

3. Sayfa, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR (6)
METİN: uzay gemiside düşebilirdi yıkılan ağacın yerine hemen ödem noktası yapın
ADINIZI YAZIN: Belediye bundan sorumlu senede bir defa saglamligi kalitesi ve hastalikli olmadigi bilir kisi tarafindan kontrol edilmeli cunku belediye o agaci diktigi icin o sorumlu.
BİLMİŞ: Ağaç kalın bi ağaç nasıl yıkıldı öyle anlamadım. İçeriden çürümüş mü ki? Yapraklarıda gür anlamadım bu işi. Biri beni aydınlatsın. . .
EMRE: ooohhh ağaçta yıkıldı dikin gökdeleni hemennn çabukkk
TIRCI OSMAN: Osman abi ekipler geldi ağacı soruyolar abi, komşular şikayet etmiş abi, köpekleri başka ağaç dibine işemiyolarmış, ağacı bahçeye ektiyseniz geliriz şikayeti geri çekeriz diyolar abi
BİR DEİST: Kim bilir , nasıl bir kötülük yaptılar ki Allah kafalarına ağaç devirdi (!). . . . Neden kızıyorsunuz kardeşim ? Denizli de olan depremde söylemediğinizi bırakmadınız . Zinaymış , içkiymiş , kötülükmüş hepsini sıraladınız . . . . Biraz mantık