Aleyna Tilki, sevenlerine müjdeli haberi verdi: İngilizce şarkı çıkartacağım

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Zincirlikuyu'da bulunan bir AVM'de objektiflere takıldı. Burada basın mensuplarına açıklama yapan genç popçu, "Bu sene içerisinde İngilizce bir şarkı çıkartacağım" diyerek hayranlarına müjdeli haberi verdi.

27.01.2020 23:20 | Son Güncelleme: 28.01.2020 08:53

Son dönemin en popüler şarkıcılarından olan ve kariyerini sınır dışına da taşıyan genç popçu Aleyna Tilki, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.

Yalnız başına AVM'de kısa bir alışveriş turuna çıkan Tilki, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Hayranlarına müjdeli haberi veren genç popçu, "Bu sene içerisinde İngilizce bir şarkı çıkartacağım. Daha sonrasında da albümü çıkarmayı düşünüyorum. Amerika hazırlıklarımı yapıyorum. Bu ay içerisinde tekrar gideceğim." diye konuştu.

HAVALİMANINDA OLAY ÇIKARMIŞTI

İstanbul Havalimanı'nda sıra beklerken bir yolcu ile tartışan Aleyna Tilki, polis merkezine alınmış ardından sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Tilki, "Geçmişte prodüktörümün bıçaklanması, konserimde bomba patlaması, kariyerim sürecinde daha reşit bile değilken birileri tarafından şiddet görmemden dolayı(!) ve sosyal medyada tehdit içerikli mesajlar da almamdan dolayı artık susmak istemediğim için, artık sabrımın son noktasına geldiğim için havaalanında üstüme gelen bir adama karşı kimse bir şey yapmazken ben kendimi korudum" ifadelerini kullandı. Ne söylediğimi hatırlamasam da tavırlarında bana şiddet uygulama ihtimali olduğu için korkmuştum ve bana vurmaması için yüksek sesle konuşup kendimi korumaya çalışmıştım. Oradaki hiçbir kadın beni umursamadığı gibi olayın içine girip bana sempatileri olmadığı için o adamı savunarak onlar da kavgamızın içine dahil oldu." paylaşımını yapmıştı.

Aleyna Tilki, sevenlerine müjdeli haberi verdi: İngilizce şarkı çıkartacağım

Magazin


HABER YORUMLARI (26)
BUNAK:SANA HAYRANLIĞIM GÜNDEN GÜNE ARTIYIII
1234:Çıkart''ta görelim merakta bırakma bizleri
PAŞALI:Aleyna gittiğin yerlerde şeytanlık yapıyorsun, taşlanınca da şikayetçi oluyorsun.
BAYKUŞ:buna bol bol verecen
ALEMDAR:Bunlar Çirkef, sanatçı demeye 1000 şahit ister. Pavyon karılarına benziyor.
ALAKASIYOK:Yeteri kadar para biriktirdiysen beyin nakli yaptırma vaktin geldi vakti geçmeden yaptır çıksın aradan.
BÜŞRA:Şeyma haberi de gelir bugün, depremin etkisi geçiyor.
MAHO AĞA:Hat sizin müjdenize ula bana ne
VATANDAS:ÇOK UMRUMUZDA
3434:Şuan senin müziğinin derdinde değiliz. Önce millete bassagligi dile
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
28.01.2020 18:43:46