Ali Ağaoğlu'nun Damadı, 5 Üniversite Birden Bitirmiş

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun kızı ile evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken Koray Kırcal'ın, Türkiye'nin ve dünyanın sayılı 5 üniversitesinde eğitim gördüğü ortaya çıktı.

27.12.2016 16:45 | Son Güncelleme: 28.12.2016 08:51Ali Ağaoğlu'nun Damadı, 5 Üniversite Birden Bitirmiş

Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, pazar akşamı Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün töreninde iş adamı Mustafa Kırcal'ın oğlu Koray Kırcal'la nikâh masasına oturdu.

NİKAHI BELEDİYE BAŞKANI KIYDI

Görkemli düğün töreninde genç çiftin nikâhını Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikâh şahitliklerini ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal yaptı.

EĞİTİM ALANINDA OLAYI ABARTTI

Saçı ve sakalıyla sosyal medyada caps'lere konu olan Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal hakkında merak edilenler ise ortaya çıkmaya başladı. Bursa'nın ileri gelen ailelerinden MSN Yapı'nın patronu Mustafa-Hülya Kırcal'ın oğlu olan Koray Kırcal'ın, genç yaşına rağmen 5 üniversite bitirerek eğitim alanında biraz abarttığı söylenebilir.


İŞTE BİTİRDİĞİ ÜNİVERSİTELER

Koç Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Kırcal, bunun yanında Oxford Üniversitesi'nde ingiliz dili edebiyatı, Georgetown Üniversitesi'nde halkla ilişkiler, Yale Üniversitesi'nde ve Kaliforniya Üniversitesi'nde yönetim alanında tahsil gördü.


Murat Hazinedar, Çırağan Sarayı, Ali Ağaoğlu, Beşiktaş, Magazin

HABER YORUMLARI
13.11.2019 16:11:38