Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu'na girdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu'na seçildi. Koç, 4 yıl boyunca burada Türkiye'yi temsil edecek. Başkan Ali koç devlerler birlikte görev yapacak. Yönetimde Real Madrid, Liverpool, Atletico Madrid, Bayern Münih, Manchester United, Barcelona gibi kulüplerin başkan ve yöneticileri yer alıyor.

10.09.2019 17:05

Avrupa Kulüpler Birliği, Türkiye, Ali Koç, Spor


YORUMLAR(28)
SARBİ !:GS LİLERİN NİYE BU KADAR ZORUNA GİDİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM.
ABDULREZZAK:Önce Fenerbahçeyi temsil etmeyi öğren Ali Koç. Galatasaray Avupada başarıdan başarıya koşacak sen övünecek ve hava atacaksın bir Türk olarak.
MERT:fenerbahçeli06 büyük takımları büyük yapan tarihidir. . boşuna demiyolar tarih yazdık diye. . sizde bu duygular olmadığı için anlamazsınız yada anlamak istemezsiniz. . siz anca galatasaray''ı yendik şampiyonluktan ettik sözlerine inanırsınız.
FENERLİBAHÇELİ06:Ne başarısı ya? Hala 20 sene öncesindesiniz be. Uyanın artıkyıllardır Avrupa kupalarında dökülüyorsunuz!
DURAN TEKERLEK:Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu''na seçildi. Bu haberin ardından TFF Fatih Terim''e 4 maç ceza verdi.
ALİKOCBASKANNNNN:adamın dibiiiiiii türkiyeyi senden başka bir başkan temsil etmemeliydi zaten
CAN:orda nasıl dilencilik yaptığını anlatır
FENERLİBAHÇELİ06:Dilenmedi. Kulübe Kendi cebinden para verdi, Fenerbahçelilerde kulübüne bağış yaptı. Halk kulübü olmak budur. Bazı G. saray Başkanları gibi kendi kulübüne Haciz göndermedi.
SOCAR:kudurun lan agopun kazları.
GS:BU HUKUMET ZORLA FENEVİ ADAM YERİNE KOYUYOR
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın