Ali Koç, Simon Kjaer için düğmeye bastı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Danimarkalı oyuncu Simon Kjaer için İspanya'ya gidip Sevilla Sportif Direktörü Monchi ile görüşecek.

13.08.2019 11:59
Ali Koç, Simon Kjaer için düğmeye bastı

Lig öncesi oynadığı hazırlık maçlarında iyi bir görüntü vermeyen Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hız kazanmış durumda... Özellikle savunma bölgesine takviye yapmak için kolları sıvayan Sarı- Lacivertliler, Zanka'nın ardından 2. Danimarkalı'yı da bitirmek istiyor.

UZUN SÜREDİR GÜNDEMDE

Başkan Ali Koç'un uzun süredir gündemde yer alan Simon Kjaer konusunda bizzat devreye girdiği öğrenildi. Başkan Koç hem tecrübeli yıldız hem de Sevilla ile görüşecek. F.Bahçe'de hedef, Kjaer'i bedelsiz olarak kiralamak... Başkan Ali Koç'un sportif direktör Monchi ile bir araya geleceği ve bu konuda ikna etmeye çalışacağı ifade ediliyor.

YILLIK 3 MİLYON EURO VERİLECEK

Ayrıca Sevilla'da aldığı 4 milyon Euro maaşı Fenerbahçe'den isteyen Kjaer'den de indirim talep edilecek. Yönetim yıllık 3 milyon Euro'yu gözden çıkarmış durumda.

(Takvim)

Ali Koç, Simon Kjaer için düğmeye bastı

Spor

YORUMLAR (4)
FBLİYİM: ilk basda li kocun gelmesini istiyordum ama simdi aziz yilidirimi cok ariyoruz ne yalan söylim, ali koc fb ye daha cok kötü duruma getirdi.
SEN NASIL FBLİSİN: KARDEŞ BU ADAM FENERBAHÇEYE NASIL BİR ZARAR VERDİ DE AZİZ YILDIRIMI ARAR OLDUN? ADAM BORÇ BATAĞINA SOKMUŞ FENERBAHÇEYİ SONRA BIRAKMIŞ GİTMİŞ, ALİ KOÇ BİR ENKAZ DEVRALDI SADECE FANATİK FENERBAHÇELİ OLDUĞU İÇİN BU YÜKÜN ALTINA İSTEYEREK GİRDİ. ŞİMDİ NASIL OLUYOR DA FENERBAHÇEYİ BORÇ BATAĞINA SOKUP GİDEN ADAMI ARARSIN
DOST: malesef üzülerek söylüyorum büyük takımların yıllar önceki hesapsız harcamaları bugun takımların ellini kolunu bagladı ali de olsa aziz de olsa sonuc bu arkdaslar
ADALET: Taraftarın yanında bu başkan, o yüzden taraftarda onun yanında. Fener sonuncu olsa da yanında.