Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı sürecin sonuna gelindiğini ve Kenan Evren Lisesi arazisinin kulübe devredildiğini açıkladı.

26.10.2019 15:46 | Son Güncelleme: 26.10.2019 16:41

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kalamış'ta bulunan Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Ekim Ayı Olağan Toplantısı'nda sarı lacivertli camiaya büyük bir müjde verdi.

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı sürecin sonuna geldiklerini ve Kenan Lisesi arazisinin nihayet sarı lacivertli kulübe devredildiğini açıkladı. Koç'un duyurusu salonda büyük bir alkış aldı.

İşte Ali Koç'un konuyla ilgili açıklaması:

"Müjdeli bir haberi vermek istiyorum. Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'ın 17 yıl önce başlattığı bir sürecin sonuna geldik. Göreve geldiğimizden beri üzerinden durduğumuz, Cumhurbaşkanımızdan desteğini istediğimiz Kenan Evren Lisesi'nin kulübümüze devri bu hafta gerçekleşmiştir. Bize düşen görev, bu değeri kulübümüz için en iyi şekilde değerlendirmektir. Yaşadığımız finansal sıkıntılara çare olmaktır. Sağ olun, var olun. İyi ki geldiniz." ifadelerini kullandı.

Ali Koç'tan Fenerbahçelilere Kenan Evren Lisesi müjdesi!

Aziz Yıldırım, Ali Koç, Evren, Spor


HABER YORUMLARI
13.11.2019 13:38:41