Ali Şen: 'Değişim Havası Var'

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, oyunu Ali Koç'a verdiğini belirtti.

03.06.2018 14:10 | Son Güncelleme: 03.06.2018 14:10Ali Şen: 'Değişim Havası Var'
'de başkanlık seçimi tüm hızıyla sürerken, camianın önde gelen isimleri de oylarını kullanıp görüşlerini bildirmeye devam ediyor.
Sarı Lacivertli kulübün efsane başkanlarından Ali Şen, A Spor'a verdiği demeçte, kongrenin sonucuna ilişkin önemli ip uçlarını aktardı. Oyunu, oğlu Metin Şen'in de yönetim listesinde yer aldığı Ali Koç'tan yana kullandığını belirten Şen, şu sözleri söyledi:
"Bu kadar kadar kalabalığın olması müthiş bir olay. 2 gün süren başarılı bir kongre, Stadyumda binlerce kişi oy vermeye geliyor. Adaylar deseniz özel uçaklarla şehir şehir geziyorlar. Seçmenlerle buluşuyorlar. Zannedersiniz ki ABD başkanı seçiliyor. Bu ortamı yaratan başta Aziz Yıldırım olmak üzere herkese teşekkür ediyorum."
"Değişim havası var"
"Bir değişim havası esiyor. Çünkü oy veren hemen herkesin elinde beyaz zarf (Ali Koç ve yönetici adaylarının seçmen pusulası) görüyorum. Ben de oyumu Ali Koç ve arkadaşlarına verdim. Ali Şen'in gizli oyu olmaz şeffaftır. Şu ana kadar 14 bin civarı kişi oy kullanmış, 20 bini geçecek gibi duruyor."

Fenerbahçe, Metin Şen, Ali Koç, Ali Şen, Spor

Kaynak: Skorer

HABER YORUMLARI
25.02.2020 04:04:13