Geçtiğimiz sene ölen isimlerin videosunu izleyen Ali Sunal'ın gözyaşları sel oldu

Ali Sunal, Bodrum'da 9'uncusu düzenlenen Türk Filmleri Haftası ödül törenine katıldı. Sunal, törende 2018 yılında hayatını kaybeden oyuncular için hazırlanan slaytı izlerken gözyaşlarına hakim olamadı.

21.09.2019 16:12

Bodrum'da 9'uncusu düzenlenen Türk Filmleri Haftası ödül töreninde ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Sunal'ın gözyaşları sel oldu.

SLAYTI AĞLAYARAK İZLEDİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) tarafından 9'uncusu düzenlenen Türk Filmleri haftası "CineBodrum" etkinliğine katılan Ali Sunal akşam Bodrum iskele meydanında yapılan SİSAY emek ödülleri gecesine katıldı. Oyuncu arkadaşlarıyla birlikte katıldığı ödül gecesinde 2018 yılında ölen oyuncular için hazırlanan slayt gösterisini izleyen Sunal'ın gözyaşları sel oldu.

"ÇOK KALİTELİ BİR KOMEDİ FİLMİ YAPTIK"

Vizyona girecek olan "Hareket Sekiz" filmini sinema salonu sahiplerine tanıtan Ali Sunal, Gürgen Öz, Onur Atilla, Hakan Bilgin ve filmin yapımcısı Levent Cengizhan bazı kesitlerin gösterildiği tanıtım filmi sonrasından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oyuncu Gürgen Öz filmde kötü bir karakteri canlandırdığını ifade ederek "Çok neşeli, çok kaliteli bir komedi filmi yaptık. Hikayesi olan aksiyon ile komedinin bir arada olduğu için insanların gülmesi garanti" ifadelerini kullandı.

Ali Sunal ise filmin konusunun 3 şanssız polisin hikayesi olduğunu söyleyerek, "3 tane hayatta hiçbir şeyde başarılı olamamış polisin görevlendirilip dünyayı kurtarmaya çalışmasını izleyeceğiz" dedi. Daha sonra iskele meydanına gelen oyuncular SİSAY Emek ödüllerini aldı.

Geçtiğimiz sene ölen isimlerin videosunu izleyen Ali Sunal'ın gözyaşları sel oldu

Ali Sunal, Bodrum, Magazin

Kaynak: İHA

YORUMLAR(28)
NANE İLE LİMON:Kapak isimli yorumcu nerden biliyorsun musluman olup olmadigini kendine gel sordunmu gordunmu muslumanmi degilmi diye..
NANE İLE LİMON:Allahı ve ölümü unutan hiç olmeyecekmiş gibi yaşar Allahı ölümü unutmakta günahtır neden günahtır çünkü bi insan Allah ve ölümü unutursa daha çok günah işler cennete girebilmek icin namaz kılmaz namaz kılanlar ölümü Allahı unutmayanlardır cenneti gercekten istedikleri icin kilarlar cehennemi istemiyorsan kil namazi.
BU NE:Beğendiğim,efendi bir sanatçı. Rahmetli babası iyi yetiştirmiş.
SAYGECITLI:Ey ahali ne bu siddet bu celal . . Türk insani ne hale gelmis ve geliyor . yorumlariniz ne kadar cahil oldugunuzumu sarfediyor yada kiskanclik maddesinimi ortaya cikartiyor. . yasayip bir yerlere gelen insanlar mutludur yasayip bir yere gelmeyen insanlar hep eziktir yazayim cünkü baya yorumlar okudum . . . ne kadar kinci bir halk oldugunuzu bilmiyorsunuz sanirim veya kiskanc . . ben Türk üm ha hemde müslüman Türk . . ben atalarim gibi her cesit insala yasamayi severim , onlarin disi degil ic yapisi öne. . .
YUSUF:Ne garip Hic olmeyecekmis gibi yasiyoruz. Allah bizi affetsin hidayete erdirsin insaallah
DERT BABASI:Ölmiyecekmiş gibi yaşayanların göz yaşları
HASAN:hey hatalı üretim, herkesi kendin gibi sandın herhalde. . .
CEM:Kendiniz mükemmel gibi burda herkese sallıyorsunuz
ECE:laf konuşuyosunuz işde ali sunalda biliyodur ölceğini merak etme
TARİH:Müslüman olmayanları niçin haber yapıyorsunuz bizeneki
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın