Haber, Son Dakika, Haberler

Alman Prensesi İle Aynı Davette Buluştular!

Ece Vahapoğlu'nun İngilizce sunduğu törene Türkiye'den Atıl Kutoğlu'nun yanı sıra dünya jetset ve Avrupa aristokratları katıldı.

01.05.2018 15:28 | Son Güncelleme: 01.05.2018 15:28
Alman Prensesi İle Aynı Davette Buluştular! 

Dünyada turizm sektöründe 'Lüksün Oscarları' olarak bilinen, "International Seven Star Luxury Hospitality and LifeStyle Awards" (Uluslararası Yedi Yıldız Lüks Hizmet ve Yaşam Tarzı Ödül Töreni'nin resmi sunucusu olarak geçtiğimiz gün, İstanbul'da gerçekleşti.

Türkiye 'deki aday lüks otel ve spa'lara plaket verilen davete dünyanın dört bir yanından Alman Prenses Nathalie Von Hohenzollern gibi aristokratlar ve seçkin isimler katıldı.

Ece Vahapoğlu, geçen sene Atina'da düzenlenen galada sunuculuğunu üstlendiği, Lüksün Yedi Yıldızlı markalarının ödül aldığı, "International Seven Star Luxury Hospitality and LifeStyle Awards"ın W İstanbul'da düzenlenen "An Evening with Seven Stars" organizasyonunu İngilizce sunarak davetlilerin beğenisini topladı.

İstanbul'da başlayan etkinlik dizisineAvrupa aristokrasisinden Alman Prenses Nathalie Von Hohenzollern ve yakın arkadaşı dünyaca ünlü moda tasarımcısı Atıl Kutoğluda katıldı. Prenses Atıl Kutoğlu elbisesi ile beğeni topladı.

Önümüzdeki 12 ay içinde Paris de dahil olmak üzere 3 yeni destinasyonun ev sahipliğinde gerçekleşecek "An Evening with Seven Stars" etkinliklerinin ve 5 senedir uluslararası ödül töreninin resmi sunucusu olan Ece Vahapoğlu, Merih Öğün mücevherleri ve Türk moda tasarımcısı Özlem Süer imzalı tuvaletiyle göz kamaştırdı.

Kaynak: Bültenler

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Güncel ››Alman Prensesi İle Aynı Davette Buluştular!  - Haberler