01.04.2017 09:46

Alternatif Sahne, Ozan Erkan'ı Ağırladı

Alternatif Sahne, Ozan Erkan

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve şubat ayından bu yana her salı ve perşembe farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Alternatif Sahne Günleri, gitarist ve aranjör Ozan Erkan’ı ağırladı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve şubat ayından bu yana her salı ve perşembe farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Alternatif Sahne Günleri, gitarist ve aranjör Ozan Erkan'ı ağırladı. Erkan, kendi albümünden parçaların yanı sıra farklı tarzlardaki şarkıları kendi tarzıyla seslendirdi.

Erkan, kendisine eşlik eden Dostlar Grubu ile birlikte Orhan Gencebay, Müslüm Gürses gibi arabesk müziğin efsane isimlerinin yanında Bülent Ortaçgil, Sezen Aksu ve Nilüfer gibi sanatçıların çok sevilen şarkılarını çaldı. Ozan Erkan ve Dostlar Grubu'nun performansı beğeni toplandı.

Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezinde oluşturulan Alternatif Sahne'de yaklaşık 2 saat performans sergileyen Ozan Erkan büyük ilgi gördü.

Öte yandan Alternatif Sahne Günlerine nisan ayında da yeni konser ve etkinliklerle devam edeceği ifade edildi. - TEKİRDAĞ
Kaynak: İHA
Süleymanpaşa, Tekirdağ, Yerel