Altın Kelebek'te Giydiği Kıyafet Yüzünden Eleştirilen Hadise: Kadınların, Kadına Yaptığı İğrenç Yorumlar

45. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde giydiği kıyafet nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Hadise, Instagram hesabından "Kadınların, kadınlara yaptığı bu iğrenç yorum neden?" sözleriyle sitem etti.

12.12.2018 08:01 | Son Güncelleme: 12.12.2018 08:25

45. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En İyi Klip' dalında ödül kazanan 'nin kıyafeti sosyal medyada alay konusu olmuştu. Baştan aşağı Dior marka giyinen Hadise, bu görünüme yaklaşık 40 bin lira harcamıştı. Hadise, kendisine yapılan sert eleştirilere hesabından hem İngilizce hem de Türkçe olarak yanıt verdi.

"KADINLARIN, KADINLARA YAPTIĞI İĞRENÇ YORUMLAR"

Altın Kelebek'te çektirdiği fotoğrafları paylaşan Hadise, şu sözlerle sitem etti: "Dikkatimi çeken bir noktayı sizinle paylaşmak istiyorum. Kadınların, kadınlara yaptığı bu iğrenç yorumlar neden? Bir ödül töreni yaşadık, herkes içinde mutlu olduğu ve güçlü hissettiği kıyafetleri giydi. Beğenmemek ve eleştirmek ayrı, kimse beğenmek zorunda değil ama neden hep kadın sanatçıları, oyuncuları konuşuyoruz? Kilo almış, göğsü fırlamış, frikik vermiş gibi onlarca iğrenç yorum!

"ERKEKLER NİYE KONUŞULMUYOR"

Bu törene katılan erkekler neden hiç konuşulmuyor? Göbekleri, dökülen saçları, giydiği kıyafetler? Erkek yorumcular törene katılan erkekler hakkında rencide edici yorumlarda bulunmuyor. Hiç okumadım! Kadın olarak birbirimizi aşağılamayı bırakıp desteklemeye başladığımızda daha güçlü olacağız. Özgür bir ülkeyiz herkes yorum yapsın ama alay etmesin, rencide etmesin!

"ARTIK BUNA DUR DEME ZAMANI GELSİN"

Kadına şiddete hayır dediğimiz en yoğun dönemde kadınlar bu şiddeti başka kadınlara uygulamasın! Artık buna dur deme zamanı gelsin! Ben bu durumların kadının özündeki zarafet olgusuyla bağdaşmadığını düşünüyorum."

"ŞAPKA OLMAMIŞ, GÖĞÜSLER FIRLAMIŞ"

Öte yandan, modacı Gülşah Saraçoğlu konuk olduğu Kanal D'deki '2. Sayfa' programında kıyafetin çok yazlık olduğunu söyleyip, "Şapka olmamış, göğüsler fırlamış" demişti.

Altın Kelebek'te Giydiği Kıyafet Yüzünden Eleştirilen Hadise: Kadınların, Kadına Yaptığı İğrenç Yorumlar

Instagram, Hadise, Magazin


HABER YORUMLARI
13.12.2019 10:50:30