Altınordu, Niğde Belediyespor'u Bünyesine Kattı

Altınordu Kulübü, genç futbolcuların A takım sürecini daha sağlıklı bir şekilde geçirmesi amacıyla TFF 2. Lig ekiplerinden Niğde Belediyespor'u bünyesine kattı.

24.06.2018 16:20 | Son Güncelleme: 24.06.2018 16:20Altınordu, Niğde Belediyespor'u Bünyesine Kattı


Kulüpten yapılan açıklamada, Belediyespor'un isminin Niğdespor  olarak değiştirildiği ve 'ya geçtiği, futbol şubesinin de Niğde Anadolu Kulübü adını aldığı belirtildi.

Altınordu İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez'in, Niğdespor Kulübü ve Niğde  Anadolu Futbol Kulübünün başkanlığına getirildiği kaydedildi.

Niğde Anadolu Futbol Kulübünün yeni logosunun gücü simgeleyen çift  başlı kartal olduğu, kulübün kırmızı-lacivert olan renklerinin aynen korunduğu  aktarıldı.

Başkan Ali Ergöçmez, Niğde Anadolu Futbol Kulübünün Türk futboluna  yeni bir ivme kazandıracağını belirterek, "Özkaynak organizasyonumuz için önemli  bir adım. Bu birliktelikten doğacak sinerji, hem Altınordu'yu hem de Niğde  Anadolu Futbol Kulübünü yukarıya doğru taşıyacak." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Niğde Anadolu Futbol Kulübünde genel kaptanlığa Hasib  Ertürk'ün getirildiği, teknik direktör Yavuz İncedal ile yeniden anlaşıldığı,  antrenörler Rıfkı Ekenler, Cengiz Tarım, Zakir Ardahanlı ile yola devam edileceği  belirtildi.

Niğde Anadolu Futbol Kulübünün yeni sezon kadrosunda Altınordu'dan 12  genç ismin yer alacağı kaydedildi.

Niğde Belediyespor, Altınordu, Futbol, Niğde, Spor

Kaynak: Skorer

HABER YORUMLARI
13.12.2019 00:06:13