Altso Başkanı Mehmet Şahin, Güven Tazeledi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimlerinde 24 meslek komitesinden 19 kazanan mevcut başkan Mehmet Şahin tekrar başkan oldu.

04.04.2018 19:00Altso Başkanı Mehmet Şahin, Güven Tazeledi
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimlerinde 24 meslek komitesinden 19 kazanan mevcut başkan Mehmet Şahin tekrar başkan oldu.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimleri bugün saat 09.00'da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda başladı. Mevcut başkan Mehmet Şahin kırmızı diğer aday Mustafa Tuna ise mavi listeyle seçime girdi. ALTSO'da oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi ve salon içindeki görevliler haricinde herkes dışarı çıkarıldı. İlçe Seçim Kurulu görevlileri ile Şahin ve Tuna'nın belirlediği isimler, oy sayımına nezaret etti. 24 meslek komitesinin bulunduğu ALTSO'da seçimlerinde Şahin,19 komiteyi kazanırken Tuna ise 5 komite kazabildi. Seçimi mevcut ALTSO Başkanı Mehmet Şahin kazandı. Sonuçların ardın toplanan kalabalık Şahin'i omuzlara alarak 'en büyük başkan bizim başkan' şeklinde slogan attılar.

Mehmet Şahin, sorumluğunun artığını belirterek, "Aldığımız sonuçlarla, güven tazelemiş olduk ve üyelerimizin bu desteği bizi çok mutlu etti. Sorumluluklarımızın farkındayız ve bundan sonrası için de sorumluluklarımızın arttığını biliyoruz. Ona göre daha çok çalışarak üyelerimiz ve Alanya için her şeyin en güzelini yapacağız" dedi.

Mehmet Şahin'i telefonla arayarak ilk tebrik edenler birisi Antalya Valisi Münir Karaloğlu oldu. Ardından TOBB Başkanı Mehmet Hisarcıklıoğlu arayarak Şahin'i tebrik etti. - ANTALYA

Mustafa Tuna, Antalya, Alanya, Politika, Güncel

Kaynak: İHA

21.10.2019 22:48:18