Amerika'ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı

Eğitimine Amerika'da devam etmeye karar veren genç şarkıcı Aleyna Tilki, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimlerle komşu oldu. Tilki'nin tuttuğu evin kirası ise 82 bin TL.

25.10.2019 10:47 | Son Güncelleme: 25.10.2019 10:57

Genç yaşta klipte oynayarak şarkı söylediği için eleştirilerin hedefi olan Aleyna Tilki, eğitimine Amerika'da devam etmeye karar verdi. Geçtiğimiz haftalarda Amerika'ya taşınan Aleyna'nın evinin aylık kirası ise herkesi şaşırttı.

AYLIK 82 BİN TL KİRA ÖDEYECEK

Tilki, eğitim hayatı ve albüm hazırladığı için gittiği Amerika'da ev değişikliği yapma kararı aldı. Los Angeles Downtown'da oturan şarkıcının yeni adresi Hollywood Hills oldu. Yeni albümünün prodüktörlüğünü üstlenen Diplo'ya yakın olmak için Hollywood Hills'e taşınan Tilki, evi için 14 bin dolar yani yaklaşık 82 bin TL kira ödeyecek.

Amerika'ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLERLE KOMŞU OLDU

Hollywood Hills'e taşınan genç şarkıcının komşuları arasında Ben Affleck, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimler var.

ANNESİ VE KIZ KARDEŞİ UĞURLADI

20 gün önce Amerika'ya giden Aleyna Tilki'yi annesi Havva Öztel ile kız kardeşi Ayça Tilki uğurlamıştı. Kızını yolcu eden Havva Öztel, Instagram hesabından kızıyla çektirdiği fotoğrafı, "Gözümün nuru Allah sana yar ve yardımcı olsun kızım, yolun hep açık engelsiz kolay olsun dilimde duamsın özlemimsin Aleyna, güle güle git güle güle gel kızım seni çok özleyeceğim." notuyla paylaşmıştı.

Amerika'ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı
Amerika’ya taşınan Aleyna Tilki, kirası 82 bin TL olan bir eve taşındı
Yorumlar (72)
ZİYAA: Bizi de Allah(C. C). . . Peygamber efendimiz(S. A. V)''e komşu olmayı nasip eder İnşallah. . .
EVCİMEN: Aleyna o kadar kira veriyor ama o evde duracak sanki, gece kimbilir nerde oşacak
XLX: Turkiyede kazandi amrikada yiyor. Tilkin donup dolasip gelceyer bakalim kurkcu tukkani degilmimis..