Amerikalı oyuncu Robert Davi'den İstanbul Havalimanı'na övgü

Amerikalı şarkıcı ve şovmen Robert Davi, İsveç'in başkenti Stockholm'e gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı'na sosyal medya hesabından övgüler yağdırdı.

05.12.2019 09:41 | Son Güncelleme: 05.12.2019 09:45

İsveç'in başkenti 'e gitmek üzere ailesiyle birlikte Havalimanı'na gelen Amerikalı ünlü aktör Robert Davi, ilk kez kullandığı İstanbul Havalimanı'na hayran kaldı. Uçuşunu bekleyen ünlü aktör, İstanbul Havalimanı'nı gezerek kaydettiği görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşarak övgüler yağdırdı.

YENİ HAVALİMANI'NA HAYRAN KALDI

Eşi ve kızıyla 2 Aralık'ta seyahat eden Robert Davi, bu ülkeye yapacağı sefer öncesi İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'ndeki gümrüklü alanı gezdi. Havalimanını çok beğenen Davi, terminallerle ilgili görüşlerini, çektiği videoda İngilizce olarak aktararak, sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Ünlü aktör Davi, yaptığı paylaşımda, "Türkiye'de İstanbul Havalimanı'ndayım, gerçekten harika görünüyor. Temiz insanlar var, derinliğe, tavanlara, renge, mimarisine bakın, ABD havalimanlarını düşünüyorum ve ne kadar depresif olduklarını hatırlıyorum. Burada ailemle birlikte turdayım, buradan Stockholm'e gideceğiz. Ama sadece size bunu söylemek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Amerikalı oyuncu Robert Davi'den İstanbul Havalimanı'na övgü

Amerika Birleşik Devletleri, Robert Davi, Stockholm, İstanbul, Magazin, Güncel

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (63)
BBZTT:kaç para aldı acaba :D
GUNEY:Bu memlekette bazılarına hayatta yaranamazsınız. Onlar sadece heykelle mutlu oluyor.
YAŞLI KURT:bi Yusuf Guney bi Alisan bide BU ove ove bitiremediler !!!!!
ÖĞRETMEN:millete hizmetin sağı solu olmaz . kimi savunmuşsanız o yapsaydı. bizde alkışlardık. hizmet spor takımı değil. koyunluk masalla hayatına yön verenlerdir. burda eser var kimin emeği varsa Allah razı olsun.
40:Kırk yıl daha HAZİNEDEN ödeye ödeye bitiremezsin artık. . Allahın akıllısı YABANCILAR yapsın, Çalıştırsın. Para kazansın, Sen ÖĞÜN. . ! Hizmet diyorsun da bu işler kime hizmet. ? Hangi akla hizmet. ? THY''nin zararlarından haberin de var mı. ?
BÜYÜK RESİM:böyle şeyler lazım hem belli yerlerin hemde ülkenin reklamı yapılmalı yabancı ünlü şart, bakın Nusrete aldı yürüdü bir el hareketiyle reklam yaptırdı sadece ;)
BU İŞLER BÖYLE YÜRÜYOR ; ŞÜPHEYLE BAKIN!:ne kadar aldın onu söyle; şaklaban!
TECRÜBELİ:Zııııt Erenköy
KAPAK:buna bile karşı olanlar var ya, harbiden Türkiye düzlüğe falan çıkamaz.
D:herseyi para ile gören, para icin ypaan ve saklaban nin önde gidenden baska yorum beklenmezdi zaten. .
Tüm 63 yorumu okumak için tıklayın
5.12.2019 23:21:10