Amine Gülşe'den Mesut Özil yorumu: İstanbul'a gelirsen bu beni mutlu eder

Özellikle Ali Koç'un çok istediği Mesut Özil transferi için Fenerbahçe resmi temaslara başlamıştı. Sarı lacivertli ekibe bir müjde de yıldız oyuncunun eşinden geldi. Amine Gülşe'nin Mesut Özil'e, "Eğer İstanbul'u tercih edersen bu beni mutlu eder. İkimiz için de daha huzurlu bir ortam olur." dediği belirtildi.

09.10.2019 11:03

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Mesut Özil transferinde iş iyice ciddiye bindi. Comolli'nin Arsenal Kulübü ile Mesut Özil'in transferi için temasa geçmişti. Yıldız oyuncunun eşi Amine Gülşe'den Mesut Özil'in transferi için sevindiren bir haber geldi. Güzel oyuncu, eşinin İstanbul'u tercih etmesi durumunda çok mutlu olacağını belirttiği ifade edildi.

AMİNE GÜLŞE'DEN DESTEK GELDİ

Sıkı bir Fenerbahçeli olduğu bilinen Mesut Özil'in konuyu eşiyle konuştuğu ve eşi Amine Gülşe'den destek ve onay aldığı öğrenildi. Ocak'ta Fener'i hareketli bir gündem bekliyor.

"İSTANBUL'U TERCİH ETMEN BENİ MUTLU EDER"

Amine Gülşe'nin Mesut Özil'e, "Eğer İstanbul'u tercih edersen bu beni mutlu eder. İkimiz için de daha huzurlu bir ortam olur. Senin için de istediğin bir ortamda yeni bir başlangıç"dediği öğrenildi. 2021'e kadar Arsenal ile sözleşmesi bulunan Mesut Özil'i Fenerbahçe 1.5 yıllığına kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor. Maaşının bir kısmını da Arsenal'in karşılaması öngörülüyor.

ARSENAL'DE FORMA ŞANSI BULAMIYOR

Mesut Özil bu sezon Arsenal formasıyla Premier Lig'de sadece 1 maçta oynadı. 1 kez de lig kupasında forma giydi. Özil, kariyerinde ilk kez ilk 11'den bu kadar uzak kaldı. Mesut Özil bu sezon Arsenal formasıyla Premier Lig'de sadece 1 maçta oynadı. 1 kez de lig kupasında forma giydi. Özil, kariyerinde ilk kez ilk 11'den bu kadar uzak kaldı.

Amine Gülşe'den Mesut Özil yorumu: İstanbul'a gelirsen bu beni mutlu eder

Amine Gülşe, Mesut Özil, Fenerbahçe, İstanbul, Spor


YORUMLAR (23)
HARUN:Seni mutlu eder de geldiği takımın taraftarını mutlu eder mi
TANGRİ:Zavallı Amine kendine kıydi para için. Kızım bu topçuda tip yok ki. . . . para olsa ne olur
TİPSİZ SENİ:en azından para var adam da sen gibi hem züürt hem tipsiz hem de kıskanç değildir hahahaha. İğrençsiniz siz
İBRAM:zaman paralıların devri aşk sevgi tutku çok gerilerde öncelik paraparaaaaaaaaaa
ABACA:adam nereye gol atacagini sasirdi
SADO:AMİNE GÜLŞE ZATEN GALATASARAYLI ESKİ AÇIKLAMALARINI İYİ OKUYUN
ÖZGÜR:anladım yanı oyle futboldan anlamıyosun laf olsun dıye yazdın olsun be dostum çocuk gıbı 6s yazmıs onuda buyuk yazmıs :)ya kımı getırdın kımı allahın askına her sene ben afra mesut konusuyonuznama ıcraat yok carlos dan baska ne sayıcan bana:)
YAZIK ETME KENDİNE:Galatasaray ayarında adam bu fenevbahcede yazık olur. . .
6SLİ:Bugün fenevbahçeyle FENERBAHÇE yi karıştıran yarın evinde neleri karıştırmaz
CİLVELİ ŞÜKO:KSK''Lİ MESUT BEY HAKLI. .
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 18:36:29