Amirim Saçları Salmış: Behzat Ç. Dizisinin Setinden Fotoğraflar Paylaşıldı

6 yıllık aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Behzat Ç. dizisinden set fotoğrafları yayınlandı. Fotoğraflarda Erdal Beşikçioğlu ve diğer başrol oyuncuları yer alıyor.

29.05.2019 10:37 | Son Güncelleme: 29.05.2019 10:37Amirim Saçları Salmış: Behzat Ç. Dizisinin Setinden Fotoğraflar Paylaşıldı
Behzat Ç. karşımıza ilk olarak Emrah Serbes'in kitaplarıyla çıkmıştı. Daha sonra dizisi de çekildi. Uzun dönem baskılara maruz kalan dizi, 6 yıl önce ekranlara veda etmişti. Aradan geçen dönemde sinema filmleri ile yoluna devam eden yapım, şimdi tekrar dizi olacak.BluTV için çekilen dizinin yönetmenliğini yine Ercan Mehmet Erdem üstlenecek, yönetmenliğini Serdar Akar yapacak.

Hikayenin en son geldiği noktada Behzat Ç., cinayet büroyu bırakmış ve filmlerde gördüğümüz kadarıyla Gençlerbirliği'nin çocuk takımlarından birinde antrenörlük yapmaya başlamıştı.Dizi setinden paylaşım yapan kişilerden biri de Canan Ergüder oldu. Daha önce Savcı Esra karakterini oynayan yetenekli oyuncu, o karakterin ölümüyle diziden ayrılmıştı. Ergüder'in sürpriz bir rolle diziye geri döneceği açıklanmıştı.

Behzat Ç dizisi, büyük bir hayran kitlesi tarafından merakla bekleniyor.

Ercan Mehmet Erdem, Emrah Serbes, Serdar Akar, BluTV, Teknoloji

Kaynak: WebTekno

24.02.2020 18:32:50