16 Ağustos 2018, 08:54

Beautiful Boy Filmi

Beautiful Boy filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Beautiful Boy filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Beautiful Boy, David ve oğlu Nick’in ilişkisini konu ediyor. Nick parçalanmış bir ailenin çocuğudur. Annesi Vicki ile babası David boşanmıştı ve mahkeme onun velayetini annesine vermiştir. İyi bir baba olan David boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onunla ilgilenmeyi ihmal etmez. İyi bir çocuk ve başarılı bir öğrenci olan Nick’in hayatındaki değişim kısa sürede ailesinin de dikkatini çeker. Oğlundaki değişimlerin nedenini anlamaya çalışan David acı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Nick, kristal meth bağımlısıdır. David, oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve her ne olursa olsun onu içine düştüğü bataklıktan kurtaracaktır.

David Sheff ve Nic Sheff'in anılarından yazılan Beautiful Boy: A Father’s Journey Through His Son’s Addiction isimli kitaptan beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Felix Van Groeningen oturuyor. Call Me by Your Name'in genç yıldızı Timothée Chalamet'in genç Nic'i canlandırdığı filmde ona babası David rolünde Steve Carell eşlik ediyor. Oyuncu kadrosunda Maura Tierney, Amy Ryan, Amy Forsyth, LisaGay Hamilton gibi isimlerin de yer aldığı film Oscar adayı Luke Davies tarafından senaryolaştırıldı.Yönetmen: Felix Van GroeningenSenaryo: Felix Van Groeningen, David Shef, Nic SheffOyuncular: Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Christian Convery, Oakley Bull, Kaitlyn Dever, Amy Ryan, Stefanie Scott, Julian Works, Kue Lawrance, Jack Dylan Grazer, Ricky Low, Marypat Farrell, Amy Forsyth, Andre Royo, Mandeiya Flory, Timothy Hutton, Jeff Adler, Edward Fletcher, Sasha Kelly Jackson, LisaGay Hamilton, Carlton Wilborn, Nikki Snipper, Martha T. Newman, Brooklin Thacher, Michael Patrick McGill , Frederick Lawrence, Tom Choi, Sam Dillon, Anastasia Leddick, Zachary Rifkin, Minerva García, Rodney J. Hobbs, Brandon Ciengfuegos, Cheska Corona, Justin Townes EarleFilmin Türü: DramaOrijinal Adı: Beautiful BoyYapımcı Firma: Amazon StudiosYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: ABDOrijinal Dili: İngilizceFilmin Süresi: 112 dk.Dağıtıcı Firma: Bir FilmVizyon Tarihi: 15.02.2019Beautiful Boy Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com