23 Eylül 2018, 02:45

Cihat Arslan'dan Kone Sorusuna İlginç Yanıt: İnşallah Hamile Değildir

Adanaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, "Kone'nin başı dönüyordu oyundan çıktı. Son durumu nedir?" sorusuna "İnşallah hamile değildir" yanıtını verdi.

Spor Toto 1. Lig'in 6'ncı haftasında konuk ettiği Boluspor'a 2-1 mağlup olan Adanaspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, rakip ekibi tebrik etti. Arslan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, iyi bir takıma karşı mücadele verdiklerini söyledi.

Daha organize olabileceklerini ama başaramadıklarını ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

"BOLUSPOR'U TEBRİK EDİYORUM"

"Maç öncesi düşündüklerimizi gerçekleştiremedik. O öz güveni de bulamayınca, trajikomik bir gol yedik. Maç 1-0 oldu ve sonrasında hatalar ve telaş geldi. Daha sonra 2-0 oldu. Maçın gidişatını değiştirecek ne tempo ne de oyun vardı ve karşılaşma 2-1 bitti. Kazandıkları için Boluspor'u tebrik ediyorum."

Yayıncı kuruluş muhabirinin "Kone'nin başı dönüyordu oyundan çıktı. Son durumu nedir?" sorusuna Cihat Arslan espirili bir dille "İnşallah hamile değildir" yanıtını verdi.

YORUMLAR (24)
8*HUDUT GAZİLER IĞDIR: Öküz sende
4 1
ADANA ACIL EGITIM SEFERBERLIGI: Biriside çıkıp bizleri şaşırtsa ya.
1 1
////////////: YERLİ YERLİ DİYORSUNUZ İŞTE ÜLKE BUNLARA MUHTAÇ EDİLECEK
3 0
ANARŞİ: Artist yakında 3. ligde sürünmeye başlar.
3 1
TOGİ: Rezil herif
5 2
BEKİRX: Edep yahu. . .
2 1
ALPİ 06: hatalı da olsa lütfen saygı
1 2
ALPİ 06: yabancı da olsa lütfen saygı
0 1
HAKAN: adanaspor maalesef iyi değil... küme düşmezse, büyük başarıdır. sayın başkan, ne olacak bu takımın hali ??? cihat hoca, ne olacak bu takımın hali ? senin de bırakıp gitmen an meselesi..haklısın, bu oyuncular ancak bu kadar otnayabiliyor...
0 1
ABMY: utanmaz adi herif. ben o oyuncunun yerinde olsam basın toplantısı düzenleyip aynen cevap verir dava açarım. rezil insanlar. . . . . . . . .
12 2
Tüm 24 yorumu okumak için tıklayın