08 Kasım 2017, 15:42

Çocuğunun Boş Bebek Arabasını Evine 400 Metre Uzakta Buldu, Dünyası Karardı

Çocuğunun boş bebek arabasını evine 400 metre uzakta buldu, dünyası karardı 16 aylık bebeği annesinin kaçırdığı iddiası Bebek ve annesinden 1 haftadır haber yokANTALYA - Antalya'da bir kişi, Kırgızistan asıllı eşinin 16 aylık bebeğini de alarak kaçtığını iddia etti.

Çocuğunun boş bebek arabasını evine 400 metre uzakta buldu, dünyası karardı
16 aylık bebeği annesinin kaçırdığı iddiası
Bebek ve annesinden 1 haftadır haber yokANTALYA - Antalya'da bir kişi, Kırgızistan asıllı eşinin 16 aylık bebeğini de alarak kaçtığını iddia etti. Savcılığa ve polise suç duyurusunda bulunan adam çocuğunun bulunmasını istedi.
Güzelyurt Mahallesi'nde oturan 58 yaşındaki Osman Şeker, 2 yıl önce Kırgızistan asıllı Anara T. ile hayatını birleştirdi. Çiftin birlikteliğinden bir tane erkek çocukları oldu. Bir hafta önce iş çıkışında eve gelen Osman Şeker, evde çocuğunun ve eşinin olmadığını gördü. Eşinin valizinin ve bebek arabasının bulunmamasından şüphelenen Şeker, eşini ve çocuğunu aramaya başladı. Şeker, çocuğunun bebek arabasını yaklaşık 400 metre uzaklıkta bir mağazanın önünde buldu. Bir haftadır aramasına rağmen çocuğunu ve eşini bulamayan Şeker, bebeğini eşinin kaçırdığını iddia etti. Eşi hakkında savcılığa ve polise şikayetçi olan Şeker, eşinin ve bebeğinin en kısa sürede bulunmasını istedi. Her gün eve gelen acılı baba, şuanda ise çocuklarının resimlerine bakıyor, eşyalarına sarılıp koklayarak özlem gideriyor.
"Çocuğumu çok özledim"
Eşinin çocuğunu yurt dışına kaçıracağını iddia eden Şeker, "Şuan nerede olduklarını bilmiyorum. Öğrendiğime göre eşimin Alanya'da bir teyzesi varmış. Çocuğumu oraya kaçırmış olabilir. Oradan yurt dışına gideceklerini düşünüyorum. Eşim hakkında polise de savcılığa da suç duyurusunda bulundum. Çocuğumu çok özledim. Her gün eve gelip onun eşyalarını öpüp kokluyorum. Eşim neden böyle bir şey yaptı anlamıyorum. Kavga da etmemiştik. Eşim gittikten sonra çevrede araştırma yaptım. En son karımı ve çocuğumu götüren taksiciyi buldum, havalimanına götürmüş. Daha sonra çevrede araştırma yaptım, çocuğumun bebek arabasını 400 metre uzaklıkta buldum. Eşime ait olan telefonu sürekli aradım. Önceleri çaldı, açmadı. Şimdi ise telefon kapalı" dedi.
Polis çalışma başlattı
Çocuğunun başına bir şey gelmesinden korktuğunu kaydeden Şeker, "Çocuğumun kayıp olarak kayıt altına alınmasını ve bulununca tarafıma teslim edilmesini istiyorum. Gerekirse sosyal medya araştırılarak çocuğumun bulunmasını istiyorum" diye konuştu.
Şeker, ayrıca sosyal medya hesabından da paylaşımlar yaparak çocuğunun bulunmasını istedi. Polis ise olayla ilgili inceleme başlattı.
Kaynak: İHA
YORUMLAR