12 Eylül 2018, 16:14

Çocuklar Aileleriyle Beraber Keyifli Vakit Geçiriyor

Düşyeri Deneyim Kulübü'nde her hafta birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları çocuklarla buluşuyor.

Düşyeri Deneyim Kulübü, çocukları her hafta tiyatro oyunları ve çocuklar için hazırlanan filmlerle buluşturuyor. Çocuklar ve ailelerinin keyifli vakit geçireceği Düşyeri Deneyim Kulübü'nde bu hafta "Pepee Sevmek Zamanı, Masal Kahramanları Tartaron'a Karşı, Karlar Kraliçesi" tiyatro oyunları yer alıyor.

Okulların açılmasına az kaldı. Okula başlamadan önce çocuklar aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirmeye devam ediyor. Yaz boyunca tiyatro oyunları ve filmlerin gösterimi devam eden Düşyeri Çocuk Kulübü'nde bu hafta da birbirinden güzel tiyatro oyunları çocukları bekliyor.

"MASAL KAHRAMANLARI TARTARON'A KARŞI" OYUNU ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Düşyeri Deneyim Kulübü'nde her hafta sonu eğlenceli tiyatro oyunları ve filmler çocukları bekliyor. 15 Eylül Cumartesi "Masal Kahramanları Tartaron'a Karşı" ve 16 Eylül Pazar günü "Karlar Kraliçesi" tiyatro oyunları çocukları bekliyor.

İlk kez çocuklarla buluşacak olan "Masal Kahramanları Tartaron'a Karşı" tiyatro oyunu eğlenceli aynı zamanda öğretici içeriğiyle minik izleyicilerine keyifli vakit sunmayı hedefliyor. Yaz boyunca film ve tiyatro gösterimleriyle çocukların ve ailelerinin keyifli aynı zamanda eğitici vakit geçirmelerini sağlayan Düşyeri Deneyim Kulübü okullar açılmadan önce çocukları iyi vakit geçirmeye davet ediyor.

Kaynak: Bültenler