08 Kasım 2017, 15:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugünkü Şehirlerimiz Maalesef İnsan Fıtratını Değil, Bireysel Hırsları...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugünkü şehirlerimiz maalesef insan fıtratını değil, bireysel hırsları merkeze alan bir bakış açısıyla inşa ediliyor" -"Dikkat edin yeşillik ararsanız nerede bulursunuz? Mezarlıkların olduğu yerde bulursunuz. Bunun dışında maalesef. Selvi, endamlı selvi nerede?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugünkü şehirlerimiz maalesef insan fıtratını değil, bireysel hırsları merkeze alan bir bakış açısıyla inşa ediliyor"
-"Dikkat edin yeşillik ararsanız nerede bulursunuz? Mezarlıkların olduğu yerde bulursunuz. Bunun dışında maalesef. Selvi, endamlı selvi nerede? Mezarlıklarda. İstanbul'da selviyi bulacaksak Karacaahmet Mezarlığı'nda bulursun, onun dışında bulamazsınız. Bu hale geldik"
-"Şimdi önümde cami, mescit, onun önünde de dikkat edin kuşların evi var. acaba şu anda artık bu kuşlara ev yapmayı düşünen var mı? Böyle bir anlayış kaldı mı? Bu hassasiyet çok önemli"
-"Bugünkü şehirlerimiz maalesef insan fıtratını değil, bireysel hırsları merkeze alan bir bakış açısıyla inşa ediliyor"ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şehircilik Şurası'nda konuştu.
Kaynak: İHA