21 Ağustos 2018, 02:37

Demet Akalın'ın Elbisesinde ki İngilizce Yazıyı Görenler Şaşkınlığını Gizleyemedi

Demet Akalın Kurban Bayramı tatili için Bodrum'a gelen vatandaşları verdiği muhteşem konserler coşturdu. Akalın'ın sahneye çıktığı elbisesindeki İngilizce yazısının anlamı şaşırttı.

Kurban Bayramı tatili için Bodrum'a gelen vatandaşlar Demet Akalın konseri ile coştu. Akalın'ın giydiği sahne kıyafetinin üstünde İngilizce "I wish I could pu some people mute on" (Keşke bazı insanları sessize alabilsem) yazması ise dikkatlerden kaçmadı.

ELBİSESİNDEKİ YAZIYI OKUYANLAR BİR ANLAM VEREMEDİ

Bodrum'da konser veren ünlü sanatçı Demet Akalın, yoğun ilgiyle karşılaştı. Pasha Club'ta sahne alan ünlü sanatçı hayranları ile buluştu. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Demet Akalın'a sevenleri yoğun ilgi gösterdi. Üzerinde İngilizce "I wish I could pu some people mute on" (Keşke bazı insanları sessize alabilsem) yazılı elbiseyle sahneye çıkan Demet Akalın'ın bu mesajı kime gönderdiği ise merak edildi.

HAYRANLARI FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İÇİN BİRBİRİYLE YARIŞTI

Akalın sahnedeki performansıyla göz doldururken ünlü sanatçının fotoğrafını çekmek isteyen hayranları birbiriyle yarıştı. Demet Akalın, gecenin geç saatlerine kadar sahnede kaldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR