20.05.2019 08:59

Solist Juan Carlos Mascheroni Sahnede Hayatını Kaybetti

Los Del Fuego ismindeki müzik grubunun solisti Juan Carlos Mascheroni, Arjantin'de sahne aldığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

'Los Del Fuego' ismindeki müzik grubunun solisti, Arjantin'de sahne aldığı sırada kalp krizi geçirdi. Solist Juan Carlos Mascheroni'nin hayatını kaybettiği belirtildi. Solistin sendeleyerek yere düştüğü anlar ise amatör kamera tarafından kaydedildi.

SAHNEDE HAYATINI KAYBETTİ

Olay, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te meydana geldi. Los Del Fuego isimli müzik grubunun solisti Juan Carlos Mascheroni, sahne aldığı sırada aniden yere yığıldı. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, solistin sendeleyerek yere düştüğü görüntülendi.

Yerel medya, 59 yaşındaki solistin kalp krizi geçirdiğini ve hayatını kaybettiğini duyurdu.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (27)
:-: hayatı ti ye alanlar ya da çok önemseyip menfaatlerini öne çıkaranlar ölüm herkesin kapısında bir saniyeden bile kısa yarın yaparım 5 dakikaya gelirim söz tamamlarım; demeye bile gücümüz yetmez çünkü ensemizdedir ölüm genci yaşlısı bebeği yok herkes bu kervanın yolcusu. yeri mekanı da yok nerede yakalanırsan orada kalırsın işte böyle yüzü soğuk ölümün.
6 0
ŞEYİME GÜNDOĞDU: KAÇ DEFA KENDİSİNİ UYARDIK. GECE ALEMİNDE ÇOK İÇME DİYE.
7 11
CORCİ: inanılmaz müşkülpesent ve hercai bir insandı, ruhu ışıklar içinde uyusun. .
10 4
 • PAPAĞAN : ACUN BABA DİYECEKSİN ANLAŞILDIMI ACUN BABA DİYECEKSİN. . . HESABIMI
  0 1
 • AAA : ramço sen misin
  1 1
 • DELY : CORCI ne cektin :D:D:D haciiiiiiiiiiiiiii
  1 0
 • CORCİ : Nur ''ışık'' demektir dostlarım. Sizleri seviyorum, umarım bu kötü ruh halinizden bir gün kurtulur ve huzura erersiniz.
  4 1
 • FC : Namazı kılmadıysa, ışığı yakarlar ışıklar içinde olur orası kesin ancak ışık neresinde yanar orası Rabbimin bileceği iş. .
  4 5
 • MAL CORCİ : fazla içkiden beyin sünger gibi olmuş senin:)))
  3 4
 • CORCİ : bu dünyayı sevgi kurtaracak dostum, kötü birisin belli ama seni yine de seviyorum.
  7 0
 • MAL CORCİ : başın sağolsun babanmıydı ışıklar içinde uyusun???? :))))
  2 3
RACO: adam haklı özellikle sandık başındaki görevlileri müneccimlerden seçmişler böylece hile yapmışlar adam müneccim olduğu için içeri girene bi bakıyomuş hemen akepeli olduğunu anlıyomuş müneccim bu ya, akepeli olanlara büyükşehir pusulasını vermiyormuş chpli olunca veriyomuş öyle işte hadi gülünsene hikaye anlatıyoz burda:))))))
5 6
TWİST: sevgili cinali, yaptığınız hileye bi kılıf bulmaya çalışıyorsunda olmuyor be, yok oy kullanacak adamın tipine bakıyolarmışta akepeye verecek gibiyse pusula vermiyolarmışta bilmem neymiş:))))) boşuna komik duruma düşüyorsun çok önemli görevlerde olan bir adamı niye bu kadar rezil ettiler anlamadım iç hesaplaşma var demekki eeeee artık sonu göründü partinin iç kargaşa çıktı herkes birbirine saracak, günah keçisi arayacak normal tabi:)))
7 5
 • KİİİM BENMİ BİLİYİM NASI YANİ?? : yas yas yas gley deyince sizde geliyormusunuz la BİL İSTEDİM:))))))))))))))))))))
  0 1
 • TROLEYBÜS : sandık başkanları birine pusula verecek öbürüne vermeyecek ha yalanında bi sınırı var siz artık herkesi kendi sçmeniniz gibi saf zannediyorsunuz heralde adamın hakkını gasp ettiniz kılıfta bulamıyorsunuz kıvırıp duruyorsunuz ama Allah yanınıza koymaz 23 haziranda sandıkta bunun bedelini ödersiniz bakalım köy kurnazı olduğunu zanneden sizlermi galip geleceksiniz yoksa milletmi göreceksiniz
  0 1
 • BİL İSTEDİM : 16 bin oyun çalınmadığının sehven hatalar yüzünden imamoğluna yazıldığına inanıyorsunda sandık başkanlarının cahil gördüğü seçmene pusulayı veremeyeceğinemi inanıyorsun. bu senin zekanla alakalı rapunzi.
  1 2
 • TWİST : niye senin taptığın adamda 2004 te yahudi cesaret ödülü almış israilin elinden ona bişey demek yokmu ??:)))) BİL İSTEDİM KARDEŞ:))))yav sizin ağzınızı açıpta konuşacak tek lafınız bile yok ama hala konuşuyorsunuz da insan yalanı haksız olanı bi yere kadar savunur sonra sus pus olmaya her lafı yemeye mahkum kalır BİL İSTEDİM KARDEŞ:)))))
  3 1
 • BİL İSTEDİM. : şu kandilin destek verdiği ekrem müdafa mı. soyismi bile proje adamın. yunan basınının pontuslu deyip bayram yaptığı projemi. . he he he. .
  2 2
 • RAPUNZİ : sizin akepe seçmeniniz sormuyormu yav büyükşehirin pusulası yok burda muhtarlık var il meclisi var genel meclisi var büyükşehir nerde demiyolarmı Allah Allaaaaaaaahhhh her seçmenin başına bilirkişimi atayacak bu devlet karrrrrrrrdeşiiiimmmm insan kendine oy verenleri bu kadar cahil nasıl gösterir yav size oy verenlere yazık yani:))))
  3 2
BİL İSTEDİM.: imamoğlu kim. proje imammı. bir arada inceniz vardı. nerde şimdi. . . . .
6 15
 • TWİST : akepeciler ve yandaşlarının artık dönemi bitti millet uyandı bu kadar vahim bi durum içinde bile hala türkiyenin iyi durumda olduğunu söyleme yalanından vazgeçmiyorsunuz ama kimse yemiyo artık bu numaraları damat sırıtarak ekonominin uçtuğunu söylerken vatandaş artık cebindeki paraya bakıyo bu adam neden bahsediyo diyo uyandı artık millet sizin devriniz bitti hadi şimdi mahkemelere yargılanma zamanı hadi
  7 7
FFFHRY: boş
0 1
CİMBOM''A TEBRİKLER: DÜNYA FANİ, ÖLÜM ANİ
4 0
TWİST: sayın cumhurbaşkanım , imamoğlu benim ayarım değil demişsiniz olurmu hiç öyle şey 2023te başkanlık için sadece ikiniz olacaksınız şimdiden muhattap alsanız iyi olur yoksa 2023te mecbur muhattap alıp 80 milyonun cumhurbaşkanını tebrik etmek zorunda kalacaksınız:)))))
25 18
 • YİĞİT : MERDO DENEN ÇOMAR. BİZ BİTMEDİK YENİ BAŞLIYORUZ. AMA SİZ BİTTİNİZ. SONUNUZ YAKINDIR.
  1 1
 • TWİST : artık siz bittiniz biz başladık herşey çok güzel olacak 17 yıllık hesaplar görülecek mahkemeler yakındır:)))))
  6 4
 • MERDO : bi bitmediniz yaaa
  5 8
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın