10 Aralık 2018, 23:50

Ali Koç, Comolli Kararını Verdi: Takımda Kalıyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal'la yaptığı görüşme sonrası Damien Comolli'nin görevde kalmasına karar verdi.

Phillip Cocu'nun görevden ayrılmasının ardından Erwin Koeman'ı geçici olarak takımın başına getiren ancak kötü gidişatı engelleyemeyen Fenerbahçe'de yönetim, teknik direktörlük görevine getirmek istediği Ersun Yanal ile sözleşme detaylarını görüştü.

İDARİ MENAJERLİĞE VOLKAN BALLI GELİYOR

Sarı lacivertli taraftarların ısrarla takımın başında görmek istediği Ersun Yanal'ın İstanbul'da olduğu ve akşam saatlerinde başkan Ali Koç ve yöneticilerle bir yalıda görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi, teknik direktörlük görevine Ersun Yanal'ı getirmeyi planlarken, bunun yanı sıra idari menajerlik görevini de Volkan Ballı'ya emanet etmek istiyor.

COMOLLI GÖREVİNE DEVAM EDİYOR

Sportif direktör Damien Comolli'nin görevine devam etmesi konusunda fikir birliğine varılırken, Fransız futbol adamının ara transfer döneminde hem satılması gereken futbolculara kulüp arayacağı, hem de Ersun Yanal'ın istediği futbolcuları Fenerbahçe'ye kazandırmak için çaba göstereceği kaydedildi.

Öte yandan Ersun Yanal ile yapılacak anlaşmanın 1.5 yıllık olması bekleniyor.

YORUMLAR (61)
ERHAN YILDIZ: Yazık
0 0
ERHAN YILDIZ: Zamanında başımıza bu Hollandalıları bela etmeseydi bunlar olmazdı
1 0
ASLANTEPE: Yaşşa başkan
1 0
U MUSTAFA: cocuyu isteyerek mi gönderdi hayır. Ama takımın aldığı puanlar cocuyu rahatlıkla gönderdi. Comolli de öyle takımın alacağı puanlara göre oda cocunun yolundan devam edecektir.
2 0
DÜRBÜNLÜ: VİZYON HA VAY BE VİZYONA BAK REZİL ETTİNİZ BİZİ KAHVEYE GİDEMEZ OLDUK AZİZ BAŞKANIN EN KÖTÜ DÖNEMİNDE BİLE BU KADAR DİBİ GÖRMEDİK SONUNDA COMOLLİYİDE GÖNDERECEN AMA İŞ İŞTEN GEÇECEK KOSKOCA BİR BALON ÇIKTIN YAZIK GERÇEKTEN YAZIK
4 1
A NAS: Teskilat bunlar tezgagi kurmuslar Turk halkini kandiriyorlar
1 0
RUHİ-BJK: ersun yanal şampiyonluğunda AZİZ YILDIRIM sürekli medya takım tesisler soyunma odası transferler beşlisinde mekik dokudu. ersun yanal tabii ki iyi hoca ama bilemiyorum. . . çok iyi transferleanal şu takımı ASLA KURTARAMAZ. bence FENERBAHÇE TARİHİNİN EN KRİTİK DEVRE ARASI TRANSFER DÖNEMİ olacak. r Neden en kritik olduğunu hepimiz biliyoruz. . . malum PTT. . . .
3 0
RESUL BOZAN: ERSUN YANAL''ın yerinde olsam Comolli varken takımın başına gelmem. Comelliyi kovdururum. Transferi kendim yaparım. Böylece FB de gönderilecek futbulcuları devre bitmeden gönderirim.
6 0
GİRAY SALGİRTAY.: Comolli de ısrar etmek intihar etmekten farksız. Getirdiği futbolcuların hangisi Fener formasını giyebilecek kalitede .Bu takım Okacha,Anelka, Hogg, Uche, Carlos , Alex gibi isimlerle başarılar yakaladı. Takımın kapasitesinin ne kadar Düşük olduğunu nasıl görmüyor yönetim anlamak çok zor. Ersun Yanal da bu takımı en azlndan iki sağlam stoper bir forvet almadan düzeltemez. Hayırlısı olsun ne diyelim.
7 0
TURGUT YOLKUL: Ali Koç bu neyin inadı çöp transferlere devammı
5 0
Tüm 61 yorumu okumak için tıklayın