Ateşli Pozlarıyla Fenomen Olan Hemşire, Bütün Geçmişini Sildi!

02 Mayıs 2017 Salı Tayvan'da yaşayan 23 yaşındaki hemşire Carina Linn'in, Instagram'a yüklediği ateşli fotoğraflar başına dert oldu. Eleştirilere dayanamayan Carina, onlarca fotoğrafını sildi.
1
Taipe'de bir hastanede hemşire olarak çalışan Carina Linn, hastalardan geriye kalan vakitlerde kendi fotoğraflarını çekiyor.
2
Ülkesinde gündem olan genç kız, fotoğraflarını instagrama yükledikten sonra bir anda dünyanın çeşitli yerlerinden takipçiler kazanmaya başladı.
3
"Nasıl pozlar veriyor da, fenomen oldu?" diye düşünebilirsiniz ama Carina, üniformasını çıkardığında pozları çok cesur bir hal alıyor.
4
Kendisinin bir model olmadığını söyleyen Carina, ünlü olmak için bu fotoğrafları çektiği iddialarını ise reddetti.
5
Carina, fotoğrafları çekmesinin kendisini mutlu ettiğini ve bunun olağanüstü bir durum olmadığını söyledi.
6
453 binden fazla takipçisi olan Carina, adım adım popüler olmaya devam ediyor. Ama kendisine yapılan eleştiriler canını sıkmış olacak ki onlarca açık saçık fotoğrafını profilinden temizledi.
7
Güzel hemşire fotoğraflarını silmeden önce kendisini ünlü olmak için sosyal medya üzerinden açık fotoğraf paylaşmak ile suçlayanlara son paylaşımına eklediği notla cevap verdi.
8
"Hala hemşire olarak çalışmaktayım ve hangi hastanede çalıştığımı bana sormayın. Ünlü olmak için fotoğraf paylaşmıyorum, sadece fotoğraf paylaşmak beni mutlu ettiği için fotoğraf paylaşıyorum..."
9
"Beni eleştirenler sadece başkalarının hayatına müdahale etmek isteyen zavallılardır." dedi.
10
11
12
13
14
15
16