İstanbul Autoshow 2017 Kapılarını Açtı

24 Nisan 2017 Pazartesi Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 17'ncisi düzenlenen "İstanbul Autoshow" ziyaretçi akınına uğruyor.
1
Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 17'ncisi düzenlenen "İstanbul Autoshow" kapılarını açtı.
2
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarda, ODD bünyesindeki 19 otomotiv markasının yeni ve satışı devam eden otomobilleri sergileniyor.
3
Fuarda, piyasadaki en uygun fiyatlı otomobillerden milyonlarca liralık otomobillere kadar geniş seçenekler sunuluyor.
4
"Geleceğe Yakından Bakın" sloganıyla açıldı
Bu yıl "Geleceğe Yakından Bakın" sloganıyla gerçekleştirilen fuarda bugünün ve geleceğin teknolojileri sergileniyor. "Entegre iletişim çözümleri, otonom sürüş, çevreci ve akıllı araçlar" gibi konularda yeniliklerin sergilendiği etkinlikte, ziyaretçiler yakın gelecekte hayatlarına dahil olacak bu konuları deneyimleme fırsatı da yakalayabilecek. Dünya otomotiv gündeminin en popüler maddelerinden biri olan otonom sürüş, İstanbul Autoshow'un ana konularından olacak.
5
Hafta içi kadın ve öğrencilere ücretsiz
İstanbul Autoshow 2017'ye giriş ücretleri hafta içi 10 TL, hafta sonu ise 20 TL. Kadınların hafta içi ücretsiz, hafta sonu ise 10 TL ödeyerek girebileceği fuar, öğrenciler için hafta içi ücretsiz, hafta sonu ise 5 TL olacak. Fuar süresince Atatürk Havalimanı ve Kadıköy iskeleden servislerle etkinliğe ulaşılabilecek.
6
Fuarda, "Geleceğe Dönüş" filminde kullanılan DeLorean DMC-12 model otomobil de sergilendi.
7
Jeep'in yeni modeli Compaas
8
Fiat 124 Spider
9
Fiat 124 Spider
10
Peugeot Traveller
12
Jeep Compaas
13
Jeep Compaas
14
Jeep Renegade
15
Renault Trezor
16
Renault Trezor
17
Renault Trezor
18
Renault Trezor
19
Renault Zoe
20
SsangYoung XAV