İşte THY'nin Yeni Üniformaları

12 Eylül 2018 Çarşamba Türk Hava Yolları'nın, İtalyan modacı Ettore Bilotto tarafından tasarlanan yeni kabin üniformaları tanıtıldı. İşte,THY'nin yeni üniformaları..
1
İtalyan Ettore Bilotto tarafından tasarlanan yeni kabin üniformaları 29 Ekim 2019 tarihinde açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda kullanılacak.
2
Yeni üniformalarada şapka, eldiven, çanta ve çeşitli aksesuarlar da kullanıldı. Renk olarak bayram kırmızısı ve antrasit gri renklerin hakim olduğu üniformalar çok beğenileceğe benziyor.
3
Yeni üniformalar ile ilgili bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Türk Hava Yolları olarak, zarif tasarımlar ile kullanımdaki pratik detayları ustaca birleştiren önemli ve başarılı isimlerle iş birliği yapmak bize büyük heyecan veriyor. Türk tasarım ve kültürünün geleneksel öğelerini muhafaza eden yeni üniformalarımız, markamız gibi kusursuz ve profesyonel bir duruşa sahip. Hep vadettiğimiz gibi, yeni evimiz İstanbul Yeni Havalimanı'nın açılışı ile birlikte bizimle seyahati deneyimleyen tüm misafirlerimize geleneksel yapıtaşlarımızı en modern hali ile sunuyor olacağız" dedi.
4
"İstanbul Eşine Az Rastlanır Bir Zenginliği Barındırıyor."
Üniformaların modacısı Ettore Bilotto ise şunları söyledi: "Türk Hava Yolları için tasarımlarımı oluşturmaya başladığımda aklıma ilk gelen ve bana ilham veren şey İstanbul'du. Bu şehir, yüzyıllar boyunca sanata ve medeniyete ev sahipliği yapmış, pek çok kültürün ortak mirası diyebileceğimiz eşine az rastlanır bir zenginliği barındırıyor. Özel ilgim olan Türk Çinileri ve hat sanatının izlerini özellikle fular ve kravatlarda hissettirmek istedim" dedi.
5
Yeni üniformaların fotoğraf çekimleri dünyaca ünlü İngiliz fotoğraf sanatçısı Miles Aldridge tarafından İstanbul'da gerçekleştirildi.
6
7
THY şuan lacivert renginin hakim olduğu sade bir üniforma kullanıyor.
8
9
10
11