Tuay Karaca Markasının Tesettür Defilesi Büyük İlgi Gördü

25 Nisan 2015 Cumartesi
1
Tesettür markaları arasında ciddi bir yer edinmiş Tuay Karaca markası, ikinci defilesini geçtiğimiz günlerde Four Seasons otelde gerçekleştirdi.
2
Tesettür giyim sektöründeki çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Tuay Karaca'nın defilesine ilgi yoğun, talep fazlaydı.
3
Geçen yıllara kadar Arap zenginleri ve kraliyet ailelerine özel hazırlanan kreasyonların tanıtıldığı moda defileleri son yıllarda Malezya ve diğer Arap ülkelerinin de sektöre ciddi yatırımlar yapması sonucu ciddi bir gelişim ve hareketlilik kazandı.
4
Dünyada Katar ve Malezya'nın öncülüğünde ilerleyen tesettür modası Türkiye'de de her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırıp zenginleştiriyor.
5
Ülkemizde sosyal medyanın da etkisi ile tesettür firmaları dergi ve defilelerle ürünlerini hedef kitlelerine ulaştırmaya çalışıyor. Tuay Karaca markası da sosyal medyada oldukça popüler olan markalardan biri...
6
Yazın pastel renkler, kışın koyu renkleri tercih eden marka, abiye ağırlıklı olduğu için taşlar, payetler, işlemeler çok fazla kullanılıyor.
7
Tuay Karaca, tasarımlarında modern ve klasik Osmanlı tarzını buluşturuyor.
8
Türkiye'nin yanı sıra Arap ülkelerinden ciddi bir müşteri kitlesi olan marka, kumaş seçimi ve model tasarımları ile ünlü Lübnanlı modacılara rakip bile gösteriliyor.
9
İşte Tuay Karaca defilesinden büyüleyen tasarımlar...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29