17 Ağustos 2018, 13:54

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet Filmi

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Genç bir adam olan Gürbüz geçimini bir pizza restoranında motorlu kuryelik yaparak sağlamaktadır. Çalıştığı pizzacıda müdür olmanın hayalini kuran Gürbüz sözlüsü Aylin ile evlilik planları yapar. Fakat sözlüsünün kıskançlıklarından oldukça muzdariptir. Bu sorundan kurtulmanın yollarını arayan Gürbüz’e en yakın arkadaşı Ferhat bir tavsiyede bulunur. Teknolojinin nimetlerinden yararlanmasını söyleyen Ferhat, Gürbüz’ün gün boyunca yaptıklarını cep telefonu ile kaydedip Aylin’e göndermesini önerir. Gürbüz, Aylin’in gün içerisinde neler yaşadığını, ne sorunlarla cebelleştiğini gördüğünde kıskançlığı bırakacağını umut ederek fikri uygulamaya karar verir. Fakat kayıt altına aldığı ilk siparişinde bir cinayete şahit olunca işler karışır. Gördüklerinden sonra hemen olay yerinden kaçsa da onu çoktan fark etmişlerdir. Başını büyük bir belaya sokan Gürbüz, Ferhat ile bu beladan kurtulmanın yollarını ararken birbirinden komik maceraların içine düşer.

Orhan Erkanl’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Ayhan Taş, Emre Mutlu, Hakan Bulut, Arzu Oruç gibi isimler yer alıyor.Yönetmen: Orhan ErkalSenaryo: Emre MutluOyuncular: Şafak Sezer, Ayhan Taş, Arzu Oruç, Gökhan Yıkılkan, Emre Mutlu, Hakan Bulut, Ömer Kurt, Serkan Şengül, Bengi İdil Uras, Hüseyin Elmalıpınar, Muhammed CangörenFilmin Türü: KomediOrijinal Adı: Gürbüz: Hadi Allah'a EmanetYapımcı Firma: TRY YapımYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: TürkiyeOrijinal Dili: TürkçeDağıtıcı Firma: CGV Mars DağıtımVizyon Tarihi: 30.08.2018Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com