16 Ocak 2019, 10:10

Gözü Dönmüş Hırsız, Telefonunu Vermemek İçin Direnen Genç Kızın Yüzüne Asit Attı

Hatay'da dershaneden çıkıp evine doğru yürüyen genç kız, yolda bir hırsız tarafından gasbedildi. Gözü dönmüş gaspçı cep telefonunu vermemek için direnen talihsiz kızın yüzüne asit türünden bir sıvı attı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde yolda yürüyen genç kızın telefonunu çalmaya çalışan hırsız, genç kızın yüzüne asit türünden bir sıvı döktü.Asit benzeri sıvıdan gözü ve yüzü etkilenen genç kız ilk müdahalenin ardından Adana Şehir Hastanesine sevk edildi.

DERSHANEDEN ÇIKIP EVİNE DOĞRU GİDERKEN GASP EDİLDİ

Alınan bilgiye göre, Buluttepe Mahallesi 390. Sokak üzerinde dershaneden çıkıp evine doğru giden 19 yaşındaki Berfin Özek, bir hırsız tarafından gasp edildi.

HIRSIZ, DİRENEN GENÇ KIZIN YÜZÜNE ASİT BENZERİ SIVI ATTI

Telefonunu almaya çalıştığı sırada kendisine direnen genç kızın yüzüne asit türü bir sıvı döken hırsız, olay yerinden kaçtı. Özek'in sesini duyan mahalleli sağlık ekiplerine haber verdi.

Genç Kızın Yüzüne Asit Attı">

YÜZÜ VE GÖZÜ ETKİLENDİ, HASTANEYE KALDIRILDI

Özek, olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından İskenderun Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından gözü ve yüzü etkilenen Özek, Adana Şehir Hastanesine sevk edildi.

Polis olay ile ilgili çalışma başlattı.

Kaynak: AA
YORUMLAR (29)
AYŞEN: o kişi yakalnmaz , yakalandı diyelim 10 yıl ağır ceza , sonra iyi hal indirimi , sonra yattığı zamana bakılarak para cezası , sonra adam çıkacak kezzap tmk istedği insanlar arayacak.
0 0
CEVDET AGA: O asit atan alçağı o kızın babasına kardeşlerine versinler.Ceza onların hakkı.
1 0
GADALAR BAYBURT: LAIK DEMOKRASI DININE BAGLI BU MILLET HER HALTI YER
0 2
CAN35: Adalet hizli ve adaletli yürümezse, 25 yil bir dava bitmezse, 30 cu yilinda belki bir ümit biterde ve mazlum hakkini alamazsa. . Suclunun yaptigi yanina kar kalirsa, hakimi savcisi adaletten yoksunsa. Bu yasadiklarimiza sükür ama sadece simdilik, 10 sene sonrasini düsünemiyorum artik. Sonumuz hayir ola.
9 0
İZMİRLİ: Kezzap atmışsa atan kişinin de yüzüne kezzap atılsın
19 0
 • 02 : İşte ona şeriat denir.
  5 0
ANONİM: Devletin idamı getireceği yok milletime sesleniyorum adaleti de idamı da biz verelim yeter artık bu hayvanlara idam gelene kadar durmayacaklar adamlar içeri girip mis gibi yaşıyor o kızın suçu ne 19 yaşında 19 sene az mı ya hayvanın biri gelip onca zamanı mahvediyor bu adama idam getirilmez ise halk ayaklanması lazım
7 1
 • ANONİM : Allah şu devletimize akıllı biri versin de başka bir şey istemiyorum.
  3 0
 • KUMSAL : kendi cezasını madur verince sucu işleyenden daha çok ceza alıyor bu ülkede inşallah gerekeni yaparlar
  5 0
SOGOMON: Normal bir ülkede yasasak iyi bir ceza alirdi inş kiza dava acmazlar hirsiza direndi yordu diye adalet ne güzel şey burada
5 0
CELALI: ulke psipokat canilerle doldu, yazik cok yazik, kimbilier cani nereli
5 0
 • ISMİ LAZIM DEĞİL : Adanali
  1 0
TEMEL FOREHAND: resmen vicdansızlık
5 1
DOĞRUCU BAŞI...: Siz daha eski günleri çokkkk ararsiniz,mesela 15 sene öncesinin.
8 5
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın