09 Kasım 2017, 18:55

İlkokul Öğrencilerine Trafik Eğitimi Verildi

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik trafik eğitimi verilmeye başlandı.

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik trafik eğitimi verilmeye başlandı.Salihli İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, yaptığı konuşmada trafik eğitiminin ilkokul düzeyinde verilmesi ile birlikte bilinçli bir neslin yetiştiğini söyledi.
Başaran sözlerine şöyle devam etti: "Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak ilçemizde özellikle öğrenci servislerine yönelik denetimlerimiz devam ediyor. Bunun yanı sıra çevreyi rahatsız eden, gürültü kirliliğine neden olan araçlara yönelikte uygulamalarımız sürüyor. Son olarak okullarda da öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek trafik kuralları, trafiğin önemi gibi konularda eğitimlerimiz başladı. Öğrencilerimiz, bu eğitimlere büyük bir ilgi gösteriyor."Trafik Ekipleri Amiri Vekili Süleyman Karalar tarafından verilen eğitimlerde öğrencilere, trafik kuralları, trafiğin önemi konularında bilgilendirme yapıldı.