09 Kasım 2017, 10:35

İntihar Eden Vatandaşı Görenler, Sosyal Medyadan Canlı Yayın Derdine Düştü

Kayseri'de bunalıma girerek intihara kalkışan vatandaşı gören çevre sakinleri, sosyal medyadan canlı yayın yaptı. İntihara kalkışan vatandaş, polis tarafından köprüden indirildi.

Kayseri'de bunalıma girdiği iddia edilen bir kişi, köprüye çıkarak intihara kalkıştı. Meraklı vatandaşlar, intihar girişiminde bulunan adamı görüntülemek için birbirleriyle yarıştı.

BUNALIMA GİRİNCE KÖPRÜNÜN KORKULUKLARINA ÇIKTI

Kocasinan Bulvarı üzerinde bulunan köprüde meydana gelen olayda, bunalıma girdiği iddia edilen M.C., köprünün korkuluklarına çıkarak intihar etmek istedi. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri yolu trafiğe kapatırken, itfaiye ekipleri de M.C.'nin atlama ihtimaline karşılık branda açtı.

SOSYAL MEDYADAN CANLI YAYIN YAPTILAR

Polis ekipleri M.C.'yi ikna etmek için uğraşırken, toplanan meraklı vatandaşlar da sosyal medya üzerinden intihar girişimini canlı yayınladı. Bütün çalışmalara rağmen ikna olmayan M.C.'nin bir anlık dalgınlığından faydalanan polis ekipleri, şahsı tutarak, yola çıkardı. Bu sırada vatandaşlar da polis ekiplerine alkışlarla destek verdi.

KAPATILAN YOL TRAFİĞE AÇILDI

M.C., ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Kapatılan yol da yeniden trafiğe açıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR