09 Kasım 2017, 09:23

İntihar Teşebbüsünde Bulunan Bir Kişi Son Anda Kurtarıldı

İntihar teşebbüsünde bulunan bir kişi son anda kurtarıldıİSTANBUL - Pendik'te intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi 5 katlı binanın üzerine çıkarak kendisini aşağıya atacağı sırada başka bir vatandaş tarafından son anda yakalandı.

İntihar teşebbüsünde bulunan bir kişi son anda kurtarıldıİSTANBUL - Pendik'te intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi 5 katlı binanın üzerine çıkarak kendisini aşağıya atacağı sırada başka bir vatandaş tarafından son anda yakalandı. İntihar teşebbüsünde bulunan şahsın kurtuluşu ise bir cep telefonu tarafından saniye saniye kaydedildi.
Pendik Doğu Mahallesi Ortanca Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir binanın çatısına çıkan şahıs intihar girişiminde bulundu. Çatının betonuna yatan şahıs zaman zaman aşağı doğru sarkarak vatandaşların yüreklerini ağzına getirdi. Durumu fark eden vatandaşlar çatıya çıkarak intihar etmek isteyen şahsın yanına sessiz bir şekilde yaklaştı. Şahıs tam aşağıya kendini atacağı sırada kimliği bilinmeyen bir kişi kolundan yakalayarak atlamasına engel oldu. Aşağıya doğru sarkan şahıs, çatıya gelen başka bir vatandaşın da yardımıyla kurtarıldı. İntihar teşebbüsünde bulunan şahsın son anda kurtarıldığı olay ise bir cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
YORUMLAR