05 Eylül 2018, 08:54

İntikam Meleği Filmi

İntikam Meleği filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. İntikam Meleği filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI'dan bir adım önde olmalıdır.

Senaryosunu Chad St. John’un kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Garner, John Gallagher Jr., Tyson Ritter, John Ortiz gibi isimler yer alıyor.Yönetmen: Pierre MorelSenaryo: Chad St. JohnOyuncular: Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz, Juan Pablo Raba, Annie Ilonzeh, Jeff Hephner, Cailey Fleming, Eddie Shin, Method Man, Tyson Ritter, Ian Casselberry, Richard Cabral , Johnny Ortiz , Michael Reventar, Kyla-Drew, Gustavo Quiroz, Pell James, John Boyd, Michael Mosley, Jeff Harlan, Chris Johnson, Caspar Brun, Randy Gonzalez, Hunter Wright, Emma Thoraval, Michael Adler, Samantha Edelstein, Christopher M. Campos, Sean A. Rosales, Erin CarufelFilmin Türü: AksiyonOrijinal Adı: PeppermintYapımcı Firma: Huayi Brother PicturesYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: ABDOrijinal Dili: İngilizceFilmin Süresi: 102 dk.Vizyon Tarihi: 21.09.2018İntikam Meleği Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com