17 Ağustos 2018, 13:54

İtalyan Usulü Aşk Filmi

İtalyan Usulü Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. İtalyan Usulü Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

İtalyan Usulü Aşk, birbirlerinin rakibi olan ebeveynlere sahip iki gencin hikayesini anlatıyor. İki yakın arkadaş olan Sal ve Vince birlikte restoran işletmektedir. Aileden kalma gizli tarifleriyle işlettikleri redstoranda her şey yolundadır. Fakat yakın arkadaşların arası açılınca işler karışır. Bilinmeyen bir nedenden dolayı araları bozulan Sal ve Vince birer düşmana dönüşür. Aradan geçen onca yıla rağmen aileler arasındaki husumet sona ermez. Fakat Sal’in Londra’da şef olan kızı Nikki’nin Küçük İtalya’ya geri dönmesi ile ile işler karışır. Nikki’nin Vince’in oğlu Leo’ya aşık olması ile gerilen ortam Sal’in annesi Franca ve Vince’in babası Carlo’nun evlenmeye karar vermesi ile iyice karışır. Artık aynı şehirde yaşamanın imkansız hale geldiğini düşünen aileler kimin gideceğini belirlemek için çetin bir yarışa başlar. Nikki ve Leo’nun aşkı bu amansız yarışın üstesinden gelebilecek midir?

Yönetmen koltuğunda Donald Petrie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerini Emma Roberts ve Hayden Christensen üstleniyor. Senaryosunu Steve Galluccio ve Vinay Virmani’nin birlikte kaleme aldığı filmin kadrosunda Danny Aiello, Alyssa Milano, Jane Seymour, Gary Basaraba gibi isimler yer alıyor.Yönetmen: Donald PetrieSenaryo: Steve Galluccio, Vinay VirmaniOyuncular: Hayden Christensen, Emma Roberts, Alyssa Milano, Danny Aiello, Andrea Martin, Jane Seymour, Gary Basaraba, Adam Ferrara, Andrew Phung, Vas Saranga, Linda Kash, Amrit Kaur, Cristina Rosato, Daniel DeSanto, Ava Preston, Sugith Varughese, Chris Violette, Brittany Johnson, Michael Musi, Nicky Cappella, Daniel Stolfi, Kayla Dumont, Julian DeZottiFilmin Türü: KomediOrijinal Adı: Little ItalyYapımcı Firma: Firsttake EntertainmentYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: Kanada, ABDOrijinal Dili: İngilizceFilmin Süresi: 102 dk.Dağıtıcı Firma: Bir FilmVizyon Tarihi: 31.08.2018İtalyan Usulü Aşk Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com