08 Kasım 2017, 15:29

Kağan Kavral Yakında Parkeye İnecek

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı oyuncularından Kağan Kavral'ın lig öncesinde yapılan hazırlık maçında çapraz bağları koptu.

Oyuncunun bugün gerçekleştirilen ameliyatında spor hayatı ile ilgili bir sorun olmadığı ve 6 ay sonra parkeye tekrar inebileceği belirtildi.

Yeni oluşum sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı oyuncularından Kağan Kavral'ın lig öncesi yapılan hazırlık maçında çapraz bağları koptu. Oyuncunun bugün gerçekleştirilen ameliyatı başarılı geçti. Ameliyatı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Serhat Yercan gerçekleştirdi. Oyuncu Kağan Kavral'ın spor hayatı ile ilgili bir sorun olmadığı ve 6 ay sonra tekrar parkeye inebileceği belirtildi. Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, "Kağan Kavral oyuncumuz şanssız bir şekilde sakatlık geçirdi. Çapraz bağları kopan tecrübeli oyuncumuzun ameliyatı başarılı geçti. Spor hayatını olumsuz etkileyen bir olgu yok. Sadece iyileşme süreci 6 ay gibi süreyi alacak. Umarım bu süreci daha kısa bir şekilde atlatır ve bir an önce aramıza katılır. Kendisine geçmiş olsun diliyorum" dedi.