06 Eylül 2018, 08:54

Lanetli Sular Filmi

Lanetli Sular filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Lanetli Sular filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Lanetli Sular, arkadaşını ziyarete giden genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Genç bir kadın olan Sara, şehir dışında bulunan bir arkadaşını ziyaret etmeye karar verir. Güzel bir tatil yapma hayali ile yola koyulan Sara, arkadaşının yanına gittiğinde başlarda her şey yolundadır. Kaldığı yerde havuz başında verilen partiye katılan genç kadın, gruptan birisinin kendisine yaptığı uyarıdan oldukça tedirgin olur. Adam, Sara’ya oradan derhal ayrılmasını söylemiştir. Kendisine söylenenleri unutup keyifli vakit geçirmeye çalışan Sara, yüzme havuzunda bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Grup yaşananlara bir türlü anlam veremez. Olanlara inanmak istemeseler de bir süre sonra suyla temas eden herkesin tehlikede olduğunu anlarlar. Sara, derinlerde gizlenen mistik yaratıktan kurtulabilmek için onunla yüzleşmek zorunda kalır. Korku türündeki filmin yönetmen koltuğunda Georges Padey oturuyor.

Senaryosunu yönetmen ile birlikte kaleme alan Itziar Martinez’in başrolü de üstelendiği filmin oyuncu kadrosunda Dennis Mencia, Raul Walder, Sean Ormond, Josephine Phoenix, Natalie Blackman, René Mena gibi isimler yer alıyor. Yönetmen: Georges PadeySenaryo: Itziar Martinez, Georges PadeyOyuncular: Itziar Martinez, Dennis Mencia, Raul Walder, Sean Ormond, Josephine Phoenix, Natalie Blackman, René Mena, Mario Nalini, Omara GarciaFilmin Türü: KorkuOrijinal Adı: The ComplexYapımcı Firma: Flavor LandYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: ABDOrijinal Dili: İngilizceDağıtıcı Firma: Özen FilmVizyon Tarihi: 19.10.2018Lanetli Sular Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com