01 Eylül 2018, 08:30

Mert Fırat, İdil Fırat'ın Kına Gecesine Taht Üzerinde Gelmesine Yorum Yapmaktan Kaçındı

Oyuncu Mert Fırat, nişanlısı İdil Fırat'ın kına salonuna tahtla gelmesiyle ilgili, "Yorum yapmak istemiyorum" dedi.

8 Eylül'de düzenlenen düğünde sosyetik güzel İdil Fırat'la dünya evine girmeye hazırlanan oyuncu Mert Fırat, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Nişanlısı İdil Fırat'ın kına gecesinde salona tahtla girmesi hakkında fikirleri sorulan oyuncu, "Yorum yapmak istemiyorum" dedi.

"YORUM YAPMAK İSTEMİYORUM"

Nişanlısı İdil Fırat'ın kına gecesinde salona tahtla gelmesi sosyal medyada çok eleştirilen oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi: "Şimdi konuşursam, konu çok uzayıp gidecek. O yüzden yorum yapmak istemiyorum. Bana sinema, tiyatro ve dizi sorun..."

Mert Fırat, İdil Fırat'ın Kına Gecesine Taht Üzerinde Gelmesine Yorum Yapmaktan Kaçındı">

SALONA TAHT ÜZERİNDE GİRDİ

İdil Fırat, Sait Halim Paşa Yalısı'nda kına yaptı. İdil Fırat, salona 4 kişinin taşıdığı taht şeklindeki 'tefour' üzerinde girdi. Fırat'ın tahtı ise sosyal medyada adeta alay konusu oldu.

"MALATYA'YI KIZDAN ÇIKARAMAZSIN"

Sosyetik güzeli eleştirenlerden biride manken Didem Soydan oldu. 34 yaşındaki manken, İdil Fırat'ın yut dışında eğitim gördüğü okullara vurgu yapan bir mesajı paylaştı. Didem Soydan, bu tweete İngilizce olarak, "Kızı Malatya'dan çıkarabilirsin ama Malatya'yı kızdan çıkaramazsın" yorumunda bulundu.

YORUMLAR