08 Eylül 2018, 08:54

Muhtemel Aşk Filmi

Muhtemel Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Muhtemel Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Genç bir adam olan Chirstian bir süpermarkette işe başlar. Marketin raflarını düzenlemekle sorumlu olan Chrstian kendisini hiç bilmediği bir dünyada; uzun koridorlar, telaşlı insanlar, gürültülü kasalar içerisinde bulur.

Thomas Stuber’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Franz Rogowski, Sandra Hüller ve Peter Kurth yer alıyor. Yönetmen: Thomas StuberSenaryo: Thomas Stuber, Clemens MeyerOyuncular: Sandra Hüller, Franz Rogowski, Peter Kurth, Henning Peker, Ramona Kunze-Libnow, Gerdy Zint, Matthias Brenner, Clemens Meyer, Steffen Scheumann, Andreas Leupold, Michael Specht, Sascha Nathan, Matthias Börner, Robert Carlo CederFilmin Türü: DramaOrijinal Adı: In den GängenYapımcı Firma: Sommerhaus FilmproduktionenYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: AlmanyaOrijinal Dili: AlmancaFilmin Süresi: 125 dk.Dağıtıcı Firma: Filmartı FilmVizyon Tarihi: 02.11.2018Muhtemel Aşk Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com