26 Temmuz 2018, 12:46

Sunucunun Uyarısıyla Çılgına Dönen Gülşen: ''Pardon Siz Ne Dediniz?''

Memleketi Ordu'da yaklaşık 60 bin kişiye konser veren Gülşen çılgına döndü. Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın çiçek vermek için sahneye çıkacağı sırada "Çorabını çeker misin" uyarısında bulunan sunucuya, Gülşen fena patladı.

Ordu Belediyesi tarafından düzenlenen konser programına katılan pop müzik şarkıcısı Gülşen, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın çiçek vermek için sahneye çıkacağı sırada sunucunun kendisini "Çorabını çeker misin" diyerek uyarması karşısında çılgına döndü.

"ŞAKA KALDIRACAK SAMİMİYETİMİZ YOK"

Sunucu, 'çizme çorabı' aşağıya kayan Gülşen'e ""Başkan geliyor çorabını çeker misin" deyince çılgına dönen Gülşen"Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldıracak kadar samimiyetimiz yok" diye yanıt verdi.

"SAÇMA SAPAN, ŞUURSUZ BİR SUNUCU"

Sunucuya tepkisi dinmeyen Gülşen, sanatçıya çiçek vermek için sahneye çıkan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a sunucuyu şikayet etti. "Başkanım bu harika organizasyon için çok teşekkür ediyorum. İnşallah bir sonraki Eylül ayında böyle bir şuursuz sunucu seçmezsiniz. Çünkü ne sanata ne sanatçıya ne size, ne de sizin altınızda hizmet veren hiç kimseye yakışmayacak sözlerle 'Çorabını çeker misin' diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez dedi.

Konsere katılanlar Gülşen'in bu sözlerine alkışlarla destek verdi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR