08 Kasım 2017, 15:27

Polise Çarpıp Kaçan Motosiklet Sürücüsü Aranıyor

Polise çarpıp kaçan motosiklet sürücüsü aranıyor DENİZLİ (İHA)- Denizli'de durdurulduğu trafik polisinin üzerine motosikletini sürüp kaçan sürücü aranıyor.

Polise çarpıp kaçan motosiklet sürücüsü aranıyor DENİZLİ (İHA)- Denizli'de durdurulduğu trafik polisinin üzerine motosikletini sürüp kaçan sürücü aranıyor. Polisin oğlu, babasının üzerine motosiklet süren sürücüyü bulmak için olay anının görüntüsünü sosyal medyada yayınladı.
Denizli'de geçtiğimiz Ağustos ayında meydana geldiği öğrenilen ve kontrol sırasında trafik polisinin dur ihtarına uymayıp kaçarken, trafik polisini de yere düşüren motorcunun peşine, trafik polisinin motorcu oğlu düştü. Trafik polisinin oğlu Murat Güler, Kocaeli ilinden sosyal medya hesaplarına Denizli 15 Temmuz Çınar Meydanı'nda yaşanan kaçma olayının güvenlik kamerasını paylaştı. "MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu" isimli facebook grubuna motorcuyu tanıyanlar hakkında yardım isteyen Murat Güler, "Ben Kocaeli'nde yaşıyorum. Daha öncelerden sohbet etmiş olabiliriz. Bilenler için babam Denizli Çınar Meydanında polistir. Ağustos ayı içerisinde plakasız bir motorcuyu kontrol ederken motorcunun, babamın üzerine sürüp hafif yaralanmasına sebep olmuştur. Görüntüler anca elime ulaştı duyan gören biri olursa bir haber verirse sevinirim. Dünya küçük hepimiz motorcuyuz illaki bir hikaye dinleyen olur. Böyle adamlar içimizde barındığı sürece bu motorcuların üzerindeki serseri damgası bir yere gitmez. Örneğin eskiden oğlum da motorcu deyip anlayışlı olan adamdan artık eser yok bilginiz olsun Denizlideki kardeşler" ifadelerine yer verdi.
Saatler sonra ise yazılan yorumlarda ise iddiaya göre grup üyeleri kişinin eşgalini belirledi.
Kaynak: İHA
YORUMLAR