12 Aralık 2018, 10:10

Yola Savrulan Motosiklet Sürücüsü, Ambulansı Asfaltın Üzerine Uzanarak Bekledi

Adana'da meydana gelen trafik kazasında yola savrulan motosiklet sürücüsü, soğuk asfaltın üzerinde ambulansın gelmesini bekledi.

Adana'nın Kozan ilçesinde otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ YOLA SAVRULDU

Adana Caddesi'nde meydana gelen kazada, İbrahim Özdemir'in (19) kullandığı 01 Y 3628 plakalı motosiklet, sokaktan çıkan Nami Kılınçlı (63) yönetimindeki 38 D 1065 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosiklet sürücüsü yolun ortasına savruldu.

ASFALTIN ORTASINDA TEK BAŞINA BEKLEDİ

Kaza sonrası olay yerine çağırılan sağlık görevlileri yaralı motosiklet sürücüsüne müdahale ederek hastaneye kaldırdı. Yaralının ciddi bir sağlık problemi olmadığı da belirtilirken, ambulansı asfaltın ortasında tek başına beklemesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte kaza yerinden görüntüler;

YORUMLAR (10)
MÜHENDİS: tipik adana işte
4 6
 • ERHAN : Tipik kaldırım mühendisin anladık :))
  2 1
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Bu tip gerzekler zaten adana gibi sanatçı şehrini gereksiz fuzuli müptezeller şehrine çevirdi öz adanalıları bu gereksizlerle karıştırmayın önüne gelen göç edip perişan ettiler bu şehri
13 2
 • ABDURRAHMAN : ne sanatı ne sanatçısı yav.
  2 3
AYŞEGÜL: adanalı dediğin damda da yatar kaldırımda da yatar ee asvalttada yatar. hapishane dersen evleri olmuş.
22 5
 • ADINIZI YAZIN : BAYANSIN SANA CEVAP VERMEM. BEN ADAM GİBİ ADAMIM ONDAN.
  1 6
 • YOZGATSİPOR : Irkcilik yapiyorsun. Turkiye nin her tarafi ayni Adanadan farki yok. Niye bazi seyleri gormek istemiyorsunuz?
  3 1
 • ÖZ ADANALI : kaldırımda hiç yatmadım. hapishane dersen hiç bilmem. bir devlet kurumunda gariban bir memurum. Burda bazı adanalıların hakkına giriyorsunuz.
  7 1
NİKOLA: boşuna dememişler adanalıyık ceketi satar asvaltta yatarık diye.
10 0
03: Ben Adanada 5 yıl çalıştım gerçekten yerlisi dört dörtlük. doğunun ilk durağı olduğu için başka illerden çok insan var.
10 0
ERHAN C.: Adana çok güzel bir yer, çok güzel festivalleri var (portakal, rakı festivali vs). Eski Adanalılar elit insanlardır. Göç alınca malesef yeni gelenlerin olayları bu şehre leke sürüyor. Ben Adanalı değilim, ama gerçek Adanalı olanlar bambaşka insanlar. . .
16 0
GÜL: Yani olay üzücü ama Adana deyince açıkcası haberi bile çoğu zaman okumadan geçiyorum. Hiçbir sosyal etkinlik yada elit bir olayla gündem olmuyor adana! nerde tuhaf şeyler var onlarla gündem. . yazık! birde bu güzel birşeymiş gibi gurur duyup gülüyorlar falan! ilginç! neyse umarım birgün güzel haberlerle gündem olursunuz.
11 6
 • GONCA:) : Değişik bir bakış. . biraz daha gündem takip edin lütfen ozaman görursunuz Adana''nın başka nasıl haberle konu olduğunu:/
  0 0
GÜLÜNECEK NE VAR Kİ: gülünecek ne var ki sizinde başınıza gelebilir allah yardım etsin
3 0
MUSTAFA: arka arka çagrı meydana inin fransa gibi yakın talan edin yapanlar kim izmirdeki taşıma sistemini batıran kılıçtaroğlu izban grevde otöbüs yok by kemal ve yahudi kanalının çocugu portakal fox tv blendırı gezide yaptınız yaktınız yıktınız PORTAKAL orda kal çıkın meydana bu sefer bizde seni bekliyeceğiz emin ol
1 0
01: adanalıyız kimseyi alttan almayız biz plakamız bile 01
8 7
 • RAKAMLAR : 01: etkisiz elaman
  2 3