12 Eylül 2018, 10:04

Suriyeli 4 Kişi Kendi Vatandaşları Olan 2 Kardeşi Bıçaklayıp, Keser ve Demir Çubuklarla Dövdü

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, Suriye uyruklu 4 kişi, kendi vatandaşları olan 2 kardeşi, bıçaklayıp, keser ve demir çubuklarla dövdü. Ağır yaralanan kardeşlerin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, Suriye uyruklu 4 kişi, kendi vatandaşları olan 2 kardeşi, bıçaklayıp, keser ve demir çubuklarla dövdü. Ağır yaralanan 2 kardeş, hastanede tedavi altına alındı.

SURİYELİLER KENDİ VATANDAŞLARINI ÖLDÜRESİYE DÖVÜP, BIÇAKLADILAR

Olay, dün gece Gebze ilçesi İstasyon Mahallesi 1945/3 Sokak'ta meydana geldi. Suriye uyruklu 4 kişi, aynı ülke vatandaşı olan Cihad Elahmed (20) ile kardeşi Mahmut Elahmed'e (22) keser, bıçak ve demir çubuklarla saldırdı. Elahmed kardeşleri dövüp, bıçaklayan saldırganlar kaçtı.

OLAY YERİNE ÇOK SAYIDA POLİS SEVK EDİLDİ

Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı kardeşlerden Cihad Elahmed Gebze Fatih Devlet Hastanesine, Mahmut Elahmed ise Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

TEDAVİYE ALINAN KARDEŞLERİN, SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Tedaviye alınan kardeşlerin sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirildi. Polis, olayın nedenini belirlemek ve kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR