08 Kasım 2017, 17:58

Teksas'taki Klise Saldırganı 18 Yaşındayken 13 Yaşındaki Bir Kıza Zorla Tecavüz Edip Bekaretini Bozmuş.

Teksas'taki Klise Saldırganı 18 Yaşındayken 13 Yaşındaki Bir Kıza Zorla Tecavüz Edip Bekaretini Bozmuş.

ABD'nin Teksas eyaletinde kliseye yaptığı saldırıda 27 kişiyi öldüren Devin Kelley'in 18 yaşındayken 13 yaşındaki bir kızla zorla ilişkiye girdiği ve kızın bekaretini aldığı ortaya çıktı.

22 yaşındaki Brittany Adcock, Teksas saldırganının, 13 yaşında iken bir gün markette yanına yaklaştığını ve telefon numarasını aldıktan sonra kendisi ile arkadaşlık kurduğunu ve bu arkadaşlığın kısa süre içinde cinsel tacize dönüştüğünü söyledi.

Brittany Adcock, Canavar olrak nitelediği saldırganın evlerinin banyosuna koyduğu gizli kamera ile annesi ve kız kardeşinin banyo yaparken gizli görüntlerini çektiği söyledi.

Brittany, henüz 13 yaşındayken saldırgan ile bir süre arkadaş olduktan kendisinden sonra çıplak fotoğraf istediğini ve toy olduğu için bu istedği geri çeviremediğini,

Daha sonra saldırgan Kelly, fotoğraflar ile santaj yaparak kendisi ile annesinin evinde zorla ilişkiye girip bekaretini bozduğunu söyledi.

İlişkiyi bitirmesine saldırganın kendisini takip etmeye devam ettiğini ve ikinci eşi ile evli olmasına rağmen sürekli kendisine evlerinin çığlak hizmetçisi olması için baskı yaptığını söyledi.

Devin Kelley,Amerika Birleşik Devletleri,Teksas