20 Ocak 2019, 14:27

Gözü Dönen Genç, Tıp Öğrencisi Kardeşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü, Annesini Yaraladı

Tokat'ta üniversite öğrencisi Hasan Atılır, tartıştığı annesi Fatma Atılır'ı boğazından, tıp fakültesi öğrencisi kardeşi Sefa Atılır'ı ise kalbinden bıçakladı. Olayda Sefa Atılır hayatını kaybetti, anne Fatma Atılır ise hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Tokat'ta üniversite öğrencisi Hasan Atılır (22), tartıştığı annesi Fatma Atılır'ı (45) boğazından bıçakladı. Fatma Atılır yaralanırken, Hasan Atılır sesler üzerine koşarak gelen tıp fakültesi 1'inci sınıf öğrencisi kardeşi Sefa Atılır'ı (20) kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

TARTIŞTIĞI ANNESİNİN BOĞAZINA BIÇAK DAYADI

Olay, dün gece saat 23.00 sıralarında Devegörmez Mahallesi Fevzi Çakmak Paşa Caddesi Sefa Apartmanı'nın 4'üncü katındaki dairede meydana geldi. Fatma- Yalçın Atılır çiftinin 4 çocuğundan, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencisi Hasan Atılır, mutfakta temizlik yapan annesiyle bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma sırasında sinirlenen Hasan Atılır, eline geçirdiği bıçağı annesinin boğazına dayadı. Çıkan arbede sırasında Fatma Atılır boğazından yaralandı.

TIP ÖĞRENCİSİ GENÇ KURTARILAMADI

Evde diğer odada ders çalışan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1'inci sınıf öğrencisi Sefa Atılır, annesinin çığlıklarını duyunca, mutfağa koştu. Bu sırada Hasan Atılır, kendisine tepki gösteren kardeşine de bıçakla saldırdı. Sefa Atılır da kanlar içinde yerde kalırken, sesleri duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan Fatma ile oğlu Sefa Atılır, ambulanslarla Tokat Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalbine aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan Sefa Atılır, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Anne Fatma Atılır ise tedavisinin ardından taburcu edildi.

Olaydan sonra evden kaçan Hasan Atılır, polis ekiplerinin takibi sonucu yakındaki bir sokakta yakalandı. Gözaltına alınan Hasan Atılır, Emniyet Müdürlüğü'nde sorguya alındı.

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Hasan Atılır'ın sorgusu sürerken, Tokat Devlet Hastanesindeki otopsi işlemleri tamamlanan Sefa Atılır'ın cenazesi bugün sabah saatlerinde ailesine teslim edildi. Öğle namazı sonrası Behzat Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Sefa Atılır'ın cenazesi, Şeyhi Şirvani Mezarlığında gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (54)
NE EKERSEN ONU ......: sen insanlara bir şey vermezsen hiç bir şey alamazsın. insanlara hep maddi şeyler öğretirsek sonunda hiç bir şey alamazsın. ALLAH gelecek kuşakların yardımcısı olsun
4 0
ADINIZI YAZIN: allah sonumuzu hayır ede
8 0
ZAMAN: VAY BE BU NASIL BİR ŞEY. . . DEHŞETLE OKUDUM. . KARDEŞ KARDEŞE DÜŞMAN OLMUŞ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . İMAN KARDEŞLERİM İMAN . . . . KALBİNİZ İMANLA GÜZELLİK BULUR. .
15 0
PAŞA KÖYLÜ: Ülkemizin durumundan dolayı insanlarımızın psikolojileri o kadar çok bozuldu ki öfke kontrolü kalmadı artık. En ufak tartışmalar bile cinayetle son buluyor.
19 3
  • PAŞA KÖYLÜ : ZXYR: İstersen konuşmam malada vururum malın önde gideni yerli malı
    2 1
  • ZX7R : mal konuşmuş
    4 6
İNSAN: Ah beee bir anlık öfkeyle nasıl yaşayacaksın o vicdan azabıyla. . . Allah geride kalanlara sabır versin. Normal kalmadı ülkede öfke kontrol problemleri de gitgide artıyor
11 1
ARİSTOKRAT: habil ve kabil yeniden hayat bulmuş
13 0
MURO: CEHENNE BIR ADIM KALDI
6 0
YORUMSUZ: Ne oluyor ya Miller iyice kafayi siyirdi siyiracak
0 0
BİLE: dünyanın bir yere gittiği yok insanlar nereye gidiyor ne olacak bu insanların hali
3 0
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.: Bu neyin siniri. Neyin öfkesi. Anneni, kardeşini öldürebilecek kadar. Her evde sorun, tartışma olur. Ama bıçağı kap. Annenin boğazına daya, kardeşinin kalbine sapla. Eee sonra git hapiste yan yat. Çıkınca da kalan iki kardeşini ve babanı halledersin gibi.
0 0
Tüm 54 yorumu okumak için tıklayın