19 Eylül 2018, 16:10

Tolga Çevik'in Programı Tolgshow Bu Hafta Final Yapıyor

Tolga Çevik'in 'Arkadaşım' olarak sahneye çıktığı, ekranların en sıra dışı ve eğlence programı Tolgshow, Cuma akşamı final bölümü ile ekrana geliyor.

İki sezondur izleyiciyi kahkahaya boğan Tolga Çevik, Begüm Kütük'ü ağırladığı final bölümünde yine unutulmaz anlara imza atacak.

Tolga Çevik final bölümünde, dokuz kız kardeş ile büyümüş kibar 'Arkadaşım' olurken, karşısına çıkan maço genç kadın (Begüm Kütük) ile yaşadığı anlaşmazlıklar ekran başındakileri yine çok güldürecek.

BAY BINGIL TATİLE ÇIKIYOR

TOLGSHOW'un ikinci perdesinde fenomen karakter Bay Bıngıl olarak karşımıza çıkan 'Arkadaşım', Karadeniz tatili için eniştesiyle birlikte yollara düşecek. Yolda hamile bir kadına yardım eden Bay Bıngıl bunun hayallerindeki tatil olmadığını fark ettiğinde iş işten geçmiş olacak.

25 Film'in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt'un da yer aldığı merakla beklenen TOLGSHOW'un final bölümü 21 Eylül Cuma saat 23.30'da FOX'ta.

TOLGSHOW NEDEN BİTİYOR?

Programın neden bittiği ile ilgili kanaldan yada yapımcıdan resmi bir açıklama gelmezken, programın final yapmasında reyting sonuçlarının etkili olduğu düşünülüyor.

YORUMLAR (14)
...: ÇOK GÜZEL BİR PROGRAMDI.. ACUN ABİ TV8 imiz var bizim de ,, değil mi abi...
0 0
KÜL: Gülmek için kendimi çok zorladığım ama gram gülmediğim programın reytinglerinin düşük olması son derece normal
1 1
ORHAN: Bir kaç yıl önce, Tolga Çevik''in ''Sen Kimsin'' adlı filmini izlemek istemiştim, sabırla 20 dakika zor dayandım. Bu kadar basit esprilerin olduğu, bu kadar saçma bir film görmemiştim. O günden sonra, Tolga Çevik''i bir komedyen olarak da görmedim, göremedim. Komik olmaya çalışan birisi, sanki zoraki espri yapmak zorunda. Ama oyunculuk yeteneği var haksızlık etmeyelim. Komedinin dışında başka rollerde denemeli şansını, belki daha başarılı olur. En azından yapmacık olmaktan kurtulur.
3 3
MERT: Yaa nasıl biter yaa tek gülme kaynağımızdı yaa tv8de başlatın yada kanald de
2 1
AA: Espriler yetersiz komik degil
1 2
ŞENOL: Kanal gece 23. 30 da yayınlarlarsa biter tabii. . Akşam 20. 00 de yayınlansaydı da millet şöyle kaliteli program seyretseydi. . Ama olur mu! milleti saçma sapan programlarla nasıl uyutacaklar sonra!. . Çok üzgünüm. .
26 7
GERÇEK: Tolga çevik iyi bir oyuncu ama programın Esprileri hep aynı. Devamlı takışma, atışma. Bence final yapıp yayından kalkması iyi olmuş. Tolga Çevik''i daha iyi projelerde görmek umuduyla. . .
19 5
HADİYA: Bir iki kez izledim beş para etmez bir programdı isabet olmuş.
0 1
BY: ÇOK ÜZÜLDÜM :)
22 4
ADS: KİMSE Çekemiyor tolga çeviği
24 7
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın