12 Eylül 2018, 12:02

Ünlü İsimler, Okan Kurt'tan Boşanan Demet Akalın'a Destek Oldu

Eşi Okan Kurt'la olan altı yıllık evliliğini dakikalar içerisinde sonlandıran şarkıcı Demet Akalın'a yakın dostları sosyal medya hesaplarından destek verdi.

Yaşanan haciz olayları ve olumsuz gelişmelerin ardından evliliğini bitirme kararı alan Demet Akalın'ı yakın dostları yalnız bırakmadı. Başta Deniz Akkaya, Esra Erol ve Niran Ünsal olmak üzere ünlü isimler destek verdi.

DENİZ AKKAYA

"Sevin çok sevin ya da sevmeyin bugün yıkılan bir yuvanın arkasından binlerce yorum yapılıyor, sanki herkes ak kaşık sanki herkes bembeyaz bir sayfa… Ben bunu bilir bunu söylerim; vicdanlı ve dost kadındır Demet, bugünler onu güçlendirecek…"

NİRAN ÜNSAL

Rabbim dağına göre kar verirmiş ve insan oğlunun taşıyamayacağı yükü vermezmiş. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin, metanetini koru Allah'a emanet ol inşallah Rabbim kalbine, ruhuna ve hayatına inşirâh nasip etsin Demet Akalın, fırsatın olursa oku iyi geliyor…

İnşirah suresi

İnşirah Suresi Kur'an'ın 94. suresidir. Mekke'de indirilmiştir. 8 ayetten oluşmaktadır. İnşirah Suresi, İslam inancına göre insanın sıkıntıların giderilmesini ve kalbinin ferahlamasını sağlar.

İnşirah Suresi Türkçe Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm.

Elem neşrah leke sadrek

Ve vada'na 'anke vizreke

Elleziy enkada zahreke

Ve refa'na leke zikreke

Feinne me'al'usri yüsren

İnne me'al'usri yüsren

Feiza ferağte fensab

Ve ila rabbike ferğab

İnşirah Suresi'nin Türkçe Meali (Anlamı)

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla.

Senin için bağrını açmadık mı?

İndirmedik mi senden o yükünü?

O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü?

Senin şanını yüceltmedik mi?

Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.

Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

O halde boş kaldığında yine kalk yorul!

Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O'na doğrul!

ESRA EROL

Hayatta her şey olur, yaşam varsa çare de vardır. Sen evladın için en iyisini bilirsin. Geçer bugünler Allah'ın izniyle

EBRU POLAT

O kadar güzel bir aile ki onlar. Sevgi dolu, aşk dolu… Hepimiz insanız, hepimizin başına haklı veya haksız durumlar gelebiliyor. İnsanlarla ilgili bir şeyler yazarken; Düşmez Kalkmaz bir Allah bunu unutmayın. Ticaret bu bugün batarsın yarın çıkarsın. Canı sağ olsun. Her şey elbet güzel olacak, çünkü Demet 25 yıl onun bunun sırtından değil kendi tırnaklarıyla çalışıp buralara gelmiş bir insan ve Okan da karakterli, onurlu bir adam. Ortada bir aile var ve en önemlisi de bir çocuk.. Bu durumlarda köstek değil destek olun. Siz sevenlerimden de Demet'e destek mesajları atmanızı bekliyorum. Demet& Okan & Hira sizleri çok seviyorum her zaman yanınızdayız.

SEREN SERENGİL

"Bir erkek başka bir erkekle iş yapmış birbirinden alacaklı duruma gelmiş olabilir. Hukuksal haklarını da kullanabilir ama racon şudur erkek erkekten borcunu tahsil eder karısından değil. Yanınızdayız Demet.

YORUMLAR